Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witam. Czy można w zupełnie naturalny i zdrowy sposób poprawić sobie parametry...przyrodzenia? Chodzi o większą długość, obwód itp. czy można jakoś nad tym pracować, czy są jakieś suplementy itp./?

EQP

Posty: 1

 
Ech, ja to wychodzę z założęnia że – nie wierz nigdy kobiecie ;) Tego czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma to się chyba nigdy nie dowiemy...trudno, trzeba z tym żyć :P

Lupusx

Posty: 6

 
Najbardziej to bym polecał jakieś suplementy nautralne, wiem że dużo ziół ma działanei pozytywne na potencję. Wiem że lubczyk to na pewno, ponoć też żeń szeń, także stare sprawdzone metody są moim zdaniem najlepsze i bezpieczne przede wszystkim.

zimek123456

Posty: 22

 
Często się słyszy że rozmiar nie ma znaczenia i zawsze jak to słyszę to mi się chce trochę śmiać. Jak to nie ma?! Musi mieć, to czysta anatomia i fizjologia, im większy rozmiar tym głębsze doznania i tyle.

hamerros

Posty: 5

 
Nie ma co ukrywać że chyba mało który facet chodzący po ziemi nie chciałby mieć przyrodzenia jak gwiazda filmów erotycznych, no ale fizjonomii się nie oszuka, różne nas los obdarował. Co zrobić? :)

Oksy_!

Posty: 24

 
Czuję różnicę odkąd łykam tabletki dr Penigreat -drpenigreat.pl. Poprawiło się nie tylko rozmarowo ale przede wszystkim mam więcej takiej seksualnej energii w sobie, mogę dłużej wytrzymać co też jest super ważne, bo wcześniej to różnie bywało...dziewczyna mi się dopiero rozgrzewała a ja już byłęm dawno ugotowany...wtopa nieraz była niezła.

eGall

Posty: 29

 
No siemka, z tego co wiem to są ćwiczenia którymi można sobie poprawić rozmiar, ale na ile one działają to nie wiem, bo mi się nigdy nie chciało w takie rzeczy bawić powiem szczerze. Ile cm mam tyle musi mi wystarczyć.

Pendrzeec

Posty: 10

 
W sumie nigdy się nie zastanawiałem nad tym czy chciałbym mieć większy rozmiar niż mam...póki co żadna kobieta nie narzekała, że coś jest nie tak. Chociaż....czy jakaś miała by odwagę coś takiego powiedzieć?

Złoty

Posty: 10