Zespol na wesele

Zespol na wesele

Dj na wesele jest mi potrzebny. Ktoś – coś? Kto u was grał? Nie chcę żadnej kilkuosobowej kapeli, wolimy z żoną dj-a, ewentualnie jakąś dwójkę. Chodzi o koszty. Poza tym byłem jakiś czas temu na weselu gdzie grał dj i naprawdę dobrze się wszyscy bawili.

wika47

Posty: 3

 
Ciężko kogoś podpowiedzieć. Najlepiej to pytać pocztą pantoflową i się dowiadywać. Wiem, że moja znajoma wzięła na wesele tę samą kapelę co grała na weselu jej siostry, byli sprawdzeni w akcji także człowiek wiedział jakiś zabaw i jakiej muzyki się spodziewać i ile to wszystko łącznie wyjdzie cenowo.

alus

Posty: 5

 
U nas to już była pierwsza kłótnia małżeńska o to kto nam zagra na weselu :) ja chciałam zespół grający na żywo, a narzeczony didżeja. Pertraktacje trwają, nikt nie chce ustąpić jak na razie, ale myślę, że w końcu się dogadamy...głupio by było odwołać wesele z takiego powodu ;)

Dzidzia

Posty: 6

 
Nikt mi do głowy nie przychodzi ale mogę popytać. U mnie w bloku sąsiadki córka bierze ślub za jakiś czas,także powinni mieć jakiś muzyków już raczej zarezerwowanych. Ja to lubię na weselach typowe disco polo, przy żadnej innej muzyce ludzie się tak dobrze nie bawią jak przy tym wg mnie.

amrmas22

Posty: 5

 
Teraz te wesela to już nie mają tego klimatu co kiedyś. Jak ktoś kiedyś zaliczył wiejskie wesele w remizie strażackiej to wie o czym mówię. Kiedyś to potrafiły wióry lecieć od parkietu, teraz to ludzie już się tak nie potrafią bawić.

Hello98

Posty: 10

 
Dużo od zespołu zależy na weselu. Jedzenie musi być dobre, obsługa sympatyczna a wódka zimna, ale jeśli kapela gra słabo, albo gra mało a częściej siedzi przy stole to trudno wtedy mówić o tym, że wesele się udało.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Rzadko się zdarza, żebym był na weselu i żeby człowiek z zespołu muzycznego dobrze czuł klimat. Do takiej obsługi, kontaktu z ludźmi to trzeba mieć talent albo chociażby jakieś predyspozycje a mało osób takie sympatyczne i otwarte nastawienie ma. Najbardziej żenujące dla mnie to są często te zabawy oczepinowe...często totalnie pozbawione dobrego smaku.

Wariat

Posty: 6

 
Myśmy zamawiali na wesele dj-a i wyszło fajnie. Choć nie ukrywam, że miałem trochę wątpliwości, szczególnie że rodzice bardziej namawiali na zespół i to w sumie na swoich znajomych ;P Ale postawiliśmy z żoną na swoje. U nas grali panowie ze stronki weselegram.pl. Profesjonalne podejście, dojechali na miejsce bezproblemowo, na czas, choć mieli spory kawałek. Muzyka z dobrym nagłośnieniem, nie było jakiś sprzężeń czy innych problemów, dźwięk brzmiał czysto i długo...do 5-6 rano jeśli dobrze pamiętam.

Rouudee

Posty: 4

 
Sama mam z narzeczonym podobny dylemat. Kompletujemy usługodawców na wesele i o ile fotografa i kamerzystę już mamy, lokal mamy, tak z zespołem jest problem. Sporo firm ma terminy zajęte, naprawdę można się zdziwić, bo nawet w październiku wcale nie jest tak łatwo trafić z wolnym miejscem.

Klarka

Posty: 30