Koncert Bad Boys Blue, szukam ??

Koncert Bad Boys Blue, szukam ??

Oj chyba będzie niezwykle sympatycznie. Bad Boys Blue zagra w Polsce. Jak wiecie gdzie dokładnie zagrają i gdzie można nabyć bilety to dajcie mi znać. Nie mogę się doczekać.

Dzięki i pozdrawiam.

asiunia34

Posty: 9

 
Panie i Panowie w tym roku będziemy mieli okazję poszaleć na przy świetnych popowych rytmach. Będzie Bad Boys Blue, a koncerty będą grać jeszcze inne gwiazdy, o których nie można zapominać. W listopadzie będzie gorąco.

piehoot

Posty: 12

 
28 listopada na Ergo Arenie będzie mnóstwo koncertów, wiem, iż na pewno będą grali Bad Boys Blue. Już w nowym składzie z Sylvią McInerney i Edith Miracle. Też są ekstra, mam nadzieję, iż będziemy się wszyscy dobrze bawić. Kupujcie już bilety, bo potem może być krucho.

grzes3345

Posty: 15

 
Jestem strasznie ciekawa, jak wygląda na żywo nowy skład Bad Boys Blue. Kupiłam z mężem bilety i czekamy na ich koncert, który odbędzie się 28 listopada na Ergo Arenie.

23-Obert

Posty: 13

 
W listopadzie, chyba jakoś na andrzejki będzie super wydarzenie. Będzie koncert Bad Boys Blue. Trochę szkoda mi, że w takim składzie, ale jadę do Sopotu na żywo zobaczyć, jak wygląda nowe trio. Jestem starym fanem, więc trochę łza mi się w oku kręci.

usek

Posty: 30

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Bad Boys Blue, który będzie jakoś jesienią. Wciąż nie mogę się zdecydować, czy warto jechać i oglądać skład zespołu, który jak wiadomo jest już inny i wcale mi się nie podoba.

Koktus

Posty: 32

 
Też jadę na te koncerty, przede wszystkim z powodu Bad Boys Blue. Byłam już na ich koncercie z dwiema nowymi wokalistkami. Grają całkiem spoko. Dobrze, iż jest John, jest nadal twarzą zespołu, zatem dobrze się ich słucha, ogląda i bawi na koncertach. Do zobaczyska na koncercie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Sewerynus

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o koncert Bad Boys Blue, to już nie cieszę się jak dawniej. Nowy skład w ogóle mi nie pasuje. Zresztą nawet nazwa zespołu, którą John zostawił nijak ma się do wokalistek, z którymi teraz koncertuje. W sumie to oczywiście, jak kto woli. Nie grają źle, ale to już oczywiście nie to samo.

Emilios45

Posty: 11

 
To jest strona, gdzie można kupić bilety na koncert Bad Boys Blue http://www.badboysblue.com.pl.

Ich nowy skład jest super. Słyszeliście ich, ja dopiero nie tak dawno wpadłam na ich nowe hity. Jestem pod gigantycznym wrażeniem. Kiedyś byłam fanką starego trio. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

yaoks

Posty: 23

 
Cieszę się, że Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, że całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj zakupiłem bilety. Będzie dużo innych sław. Widać, że szykuje się niezła impreza, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

090913123

Posty: 12