Szkolenia bilardowe

Szkolenia bilardowe

Witam serdecznie. Są tu może jacyś fani bilarda? Mi się ostatnio coraz bardziej podoba ten sport i chciałbym bardziej profesjonalnie do gry podejść. Podpowiecie szkolenia w Warszawie, gdzie faktycznie można się nauczyć techniki uderzenia?

Posty: 6

 
Kumpel mi opowiadał o dobrym klubie bilardowym gdzieś na Służewcu, ale szczegółów nie pamiętam. Mamy się tam wybrać w przyszły weekend to napiszę jak było itp.

Acclaim

Posty: 5

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

micko

Posty: 24

 
Dużo miejsca na różnorakie imprezy firmowe udostępnia House of Pool na Marynarskiej. My tutaj robiliśmy ostatnio takie firmowe spotkanie i wszyscy się dobrze bawili. Okazało się, że nie tylko panowie chętnie zagrali w bilard, ale też panie nie pozostawały w tyle. Kontakt do osoby odpowiedzialnej za rezerwacje jest na stronie houseofpool.pl.

Czarek

Posty: 15

 
W takich naprawdę dobrych warunkach to ostatni raz grałem ze znajomymi na wypadzie w Berlinie. Tam mają dopiero kluby bilardowe – klasa światowa, genialne stoły, oświetlenie, klimat. Jak ktoś będzie w stolicy Niemiec, to polecam.

bartek33

Posty: 9

 
Ekspertem od bilarda nie jestem, także kiepski będzie ze mnie polecający. Ale za to o wiele lepiej sobie radzę w darta i takich miejscówek gdzie można popykać to już bym mógł kilka polecić.

piehoot

Posty: 25

 
Kiedyś to dość często chodziliśmy z ekipą na bilard do klubu na Marymoncie, ale nie wiem czy to jeszcze w ogóle funkcjonuje. Mieli ze 3 stoły, z czego jeden był ze zdartą podszewką, ale miejsce miało klimat.

plusss89

Posty: 23

 
Najbardziej lubię w bilardzie, że trzeba się sporo nagłówkować. Taktyka jest wcale nie mniej ważna niż umiejętności. Inna sprawa, to odporność psychiczna. Czasami proste zagranie jak się jest pod presją okazuje się najtrudniejsze.

cough76

Posty: 13