Koncerty organizacja, jaka firma ?

Koncerty organizacja, jaka firma ?

Witam wszystkich, szukam firmy, która zajmuje się organizacją koncertów. Zależy mi na niewielkiego formatu koncert w swoim lokalu.

Złoty

Posty: 10

 
Też szukałem jakiejś profesjonalnej agencji koncertowej, dobrze, że tu trafiłem. Skontaktuję się z nimi. Być może będą w stanie mi pomóc. Projekt jest dość duży, jest dwóch sponsorów, dlatego wydaje mi się, że się dogadamy. Dzięki za pomoc.

doprzodu56

Posty: 13

 
O koncertach gwiazd zagranicznych można dowiedzieć się z tej stronki http://www.solarismusic.pl. Jak ktoś ma życzenie na indywidualną imprezę z udziałem jakiejś gwiazdy, u nich nie ma z tym problemu.

Kristyna

Posty: 9

 
No właśnie. Przeżycie jest nie do opisania. Tłumy publiczności na koncertach artystów zagranicznych, ten specyficzny klimat, to mi się podoba. W tym roku trzeba czegoś poszukać, bo akurat nie jestem w temacie, kto nas odwiedzi. Tak czy w przeciwnym wypadku życzę udanej jakiejkolwiek zabawy i niezapomnianych wspomnień.

madDog

Posty: 14

 
Zastanawiałam się właśnie jakie będą koncerty gwiazd zagranicznych w tym roku u nas w Polsce. Trafiłam na tę stronkę i już mam kilka planów. Wejdźcie sami może i Wasz idol przyjeżdża do nas. Kiedyś byłam na koncercie organizowanym przez tą agencję i było na medal, z pewnością i teraz tak będzie.

Gerda

Posty: 13

 
Ach te koncerty, kiedyś się na nie chodziło, o ich organizacji nie mówiło się tyle co teraz. Kiedyś w ogóle to były inne czasy. Taka agencja koncertowa musi teraz konkretnie zadbać o to, żeby publiczność się zjawiła, kiedyś koncerty były rzadkością i szło się na każdy bez różnicy kto grał i kto je organizował.

tajWoj

Posty: 18

 
Z tak dobrą organizacją imprez jeszcze nie mieliśmy styczności. Firma spisała się na medal. Jako miasto z pewnością wrócimy do ich usług. Najistotniejsze jest to, iż publiczności się podobało i czekali na więcej. Udana impreza, gorąco polecamy.

gregcie@

Posty: 14

 
Ja nic nie mogę powiedzieć o koncertach gwiazd zagranicznych. Nigdy na takim nie byłe. Polscy artyści owszem. Może w tym roku coś będzie się działo konkretnego, to będę mógł się skusić. Na żywo jest całkiem inne przeżycie, tym niezwyklej gdy jedziesz na koncert swojego idola.

Dresik

Posty: 11

 
Jak organizacją koncertów zajmują się partacze, to później mamy tego efekty. Jak już robić coś takiego, to trzeba się na tym znać, a nie oszukiwać publiczność.

Hihi_WWW

Posty: 15