Szukam kogoś od pokazów cyrkowych ?

Szukam kogoś od pokazów cyrkowych ?

Witam. Zna ktoś jakąś dobrą agencję eventową na śląsku? Chodzi mi o zorganizowanie imprezy firmowej w ramach promocji mojej działalności. Chyba najlepiej zwrócić się o pomoc do fachowców? Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

leeoon

Posty: 3

 
Nie miałam styczności z tą agencją eventową ze śląska, natomiast jak widać ma same porządne sposoby. Mnie też niezmiernie podobał się występ w Mam Talent, wobec tego gdy tylko zdecyduję się już na taką imprezę pracowniczą w plenerze z czegoś takiego na pewno skorzystam. Ciekaw jestem tylko odnośnie ceny, czy nie powali mnie na kolana:) Pozdrawiam.

edyta123

Posty: 7

 
Widziałam na stronie, że oferują pokazy cyrkowe. Sama nie wiem, czym przypadkiem nie skuszę się akurat na taki wybór. Swoją drogą artystka jest znana i lubiana, więc wyjść może całkiem atrakcyjnie.

KKkurol

Posty: 34

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla swojej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

Yuri20

Posty: 18

 
Jeśli polecacie to skorzystam. Wolę zamówić takie pokazy cyrkowe wiedząc, że to coś pewnego i nie będzie rozczarowania. Pamiętam panią z mam talent, więc na pewno będzie ok:) dzięki za info.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Jeżeli polecacie to skorzystam. Wolę zamówić takie pokazy cyrkowe wiedząc, że to coś pewnego i nie będzie rozczarowania. Pamiętam panią z mam talent, więc na pewno będzie ok:) dzięki za info.

umberko3

Posty: 17

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym bardziej, że to nie pokaz w telewizji, a w realu. Świetnie, że artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

21gregorek

Posty: 12

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są popularne, dlatego wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeśli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym niezwyklej:)

zerom_ol

Posty: 20

 
Na eventach świetnie sprawdzają się pokazy cyrkowe, zwłaszcza gdy pracownicy mogą przyjść na taki event ze swoją rodziną, dzieciakami. Nasza firma coś takiego kiedyś zorganizowała. Takie imprezy pamięta się długo długo. Wiele agencji coś takiego ma w swojej ofercie, trzeba dobrze poszukać.

hybris4

Posty: 25