Imprezy 4x4 w Warszawie

Imprezy 4x4 w Warszawie

Zależy mi znaleźć rzetelną i doświadczoną firmę, która oferuje imprezy 4x4 w Warszawie. Chodzi głównie o porządny sprzęt, żeby nie było niespodzianek. Jak korzystaliście i było ok, to dajcie znać, czekam i pozdrawiam.

Krakus

Posty: 5

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, która ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była bardzo zadowolona, no ale jak tu nie być zadowolonym ;)

Ichigo

Posty: 24

 
W ramach wyjazdów integracyjnych w Warszawie polecam tę agencję http://adrenalinaclub.pl. Wszystko dopięte na ostatni guzik, fachowo. Polecam.

Oct714

Posty: 11

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no natomiast spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

Acclaim

Posty: 11

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby skorzystać z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednak mieć świadomość, że takie rzeczy są potrzebne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i wymagać.

Black_Riot

Posty: 9

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

mew soncz7777

Posty: 11

 
W obliczu potrzeb, jakie teraz są w firmach to wyśmienity pomysł. Więc jak najniezwyklej należałoby z takich propozycji korzystać. Ogólnie polecam atrakcje w Zegrzu, duży wybór ma ta agencja. Koszta w miarę.

rwa barkowa bielsko biała

Posty: 11