Koncert Kate Ryan, polecacie ?

Koncert Kate Ryan, polecacie ?

Hej wszystkim, czy orientujecie się w temacie koncertów Kate Ryan. Chciałabym zebrać ekipę znajomych i pobawić się na dobrym jej koncercie, zresztą ona ma tylko takie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich gorąco.

Kristyna

Posty: 9

 
Niezwykle lubię muzykę Kate Ryan. W czerwcu wybieram się na jej koncert. Niezwykle cieszy mnie fakt odwiedzin Polski. Jakoś nigdy nie śledziłam tego, co teraz robi. Jakoś niedawno trafiłam na jej stronę i zafascynowała mnie. Znałam ją wcześniej, ale nie wiedziałam, że to tak bardzo utalentowana piosenkarka.

980000

Posty: 9

 
Piosenkarka Kate Ryan znowu się lansuje. Stale daje jakiś koncert, wygląda niezmiernie świetnie. W sumie to można jej troszkę tych sukcesów pozazdrościć. Patrząc jednakże ze strony takiej, iż nikt za niezmiernie nie pomagał jej w pozyskaniu sławy, widać, iż jest pracowitą kobitką. Osobiście nie leży mi jej muzyka, ale koncerty lubię, to może się wybiorę.

Klarka45

Posty: 9

 
Kate Ryan śpiewała od dziecka. Widać, że piosenkarka ma talent i dlatego przy jej przebojach można się dobrze bawić. Widziałam jej kilka koncertów, ale nie na żywo. Jestem pod wrażeniem. Wiem, że ma gościć niedługo w Polsce. Nigdzie jednak nie znalazłam możliwości zakupu biletów przez internet.

Black_Riot

Posty: 15

 
Piosenkarka Kate Ryan znowu się lansuje. Stale daje jakiś koncert, wygląda bardzo świetnie. W sumie to można jej trochę tych sukcesów pozazdrościć. Patrząc jednak ze strony takiej, że nikt za bardzo nie pomagał jej w zdobyciu sławy, widać, że jest pracowitą kobitką. Osobiście nie leży mi jej muzyka, ale koncerty lubię, to może się wybiorę.

Kidi

Posty: 17

 
Tu jest fajna strona o koncertach Kate Ryan, jej biografia itd. http://www.kate-ryan.pl. Warto tu zaglądać, jak chce się być na bieżąco informacjami o tej piosenkarce. Pozdrawiam fanów Kate, bo też nią jestem.

Moa22

Posty: 23

 
Nigdy nie byłam na koncercie Kate Ryan w Polsce. Dlatego muszę to zmienić:) W czerwcu będzie u nas, wybieram się i wam też proponuję dobrą zabawę. Pozdrawiam.

słodkaM

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o koncerty Kate Ryan to nie ma nigdy żadnej klapy. Kiedyś nie doceniałam tej piosenkarki, ale jak się o niej trochę poczyta, to widać, że to kobieta sukcesu. Sama do wszystkiego doszła i zdobyła mnóstwo serc fanów.

Grabow12

Posty: 6

 
Nie ukrywam, że rzeczywiście wokół Kate Ryan nie ma skandali. Cichutka, pokorna, ale to może tylko złudzenie. Nigdy nie słyszałam o jakichś aferach. A wy? Fajnie, że będzie jej koncert u nas w kraju. Bardzo jestem zadowolona, że stale nagrywa płyty i jeździ z koncertami. Takie show to można oglądać.

hybris4

Posty: 17

 
Dosyć, że jest piękna to dodatkowo utalentowana. Takich piosenkarek jak Kate Ryan to można słuchać i pobawić się przy jej muzyce na dyskotece. Już jako dziecko Kate występowała na scenie. Takie rzeczy to już na pierwszy rzut oka widać, że ktoś tworzy z pasją dla ludzi, ja ją podziwiam.

Jasio234

Posty: 15