Organizacja osiemnastek

Organizacja osiemnastek

Siema! Chciałbym sobie zrobić 21 urodzinki trochę z większą pompą, w końcu – oczko, więc jest co świętować. Szukam klubu w Warszawie który zajmuje się organizacją takich imprez na dobrym poziomie? Gości myślę, że będę miał w granicach 40-50 osób o ile wszyscy potwierdzą.

marionnn

Posty: 1

 
No teraz dużo ludzi robi imprezy w klubach. U mnie w klasie to już 3 osoby się zapowiedziały że będą na 18 tkę zapraszać do lokalu. Jeszcze nazw nikt nie zdradzał, ale sądząc po nich to raczej będą lepsze miejsca – na bogato ;)

NanoPIK

Posty: 4

 
Nie mam doświadczeń z żadnym lokalem więc nie poradzę. Mój starszy brat chciał kiedyś swoje urodziny zrobić gdzieś na mieście, ale w końcu wybrał opcję wyjazdową nad morzem i też ludzie dobrze to wspominają. Zawsze jest to jakaś odmiana, żeby na balety się wybrać poza miasto.

Yuri20

Posty: 2

 
Dużo jest takich miejsc w WWA gdzie można imprezę na fajnym poziomie zorganizować. Jak szukałem u siebie na wiosce czyli w Legionowie to już było dużo gorzej...także zazdroszczę.

Złoty

Posty: 10

 
Rodzice to by chcieli żebym uro zrobił w domu, ale ja wolę jakiś klub jednak, tam jest większa wolność, a w domu to wiadomo trzeba uważać, żeby się nic na kanapę nie wylało, żeby popiół z papierosa nie zleciał gdzieś i nie pobrudził. W klubie byłoby lepiej.

Dzidzidek

Posty: 6

 
Dobrą ofertę ma Deseo jeśli chodzi o organizację imprez. Mój braciszek robił u nich swój kawalerski, a ja niedawno 18 tkę. Mieliśmy DJ, barmana, był też ochroniarz który w sumie nawet się przydał, bo jednego gościa trzeba było uspokoić, po alkoholu zaczął mu się agresor włączać. Jakby ktoś rezerwował u nich salę to powołajcie się na mnie, ponoć mają bonusy dawać, tak mi w każdym razie powiedzieli jak opłacałem.

amrmas22

Posty: 4

 
Tak się zastanawiam nad wynajęciem lokalu na swoje urodziny ale nie wiem na ile będzie mnie na to stać...a bardziej rodziców. Już wstępnie ze starszymi gadałem i do 1000 zł są w stanie wyłożyć. Za to już coś się wynajmie?

Marioleczka 

Posty: 2