zespół muzyczny na imienin - Bydgoszcz

zespół muzyczny na imienin - Bydgoszcz

Od wielu lat prowadzę salę pod wynajem. Teraz myślę o tym, żeby rozszerzyć swoją działalność i dogadać się z kilkoma zespołami muzycznymi. Czy możecie polecić mi zespoły, za które nie trzeba będzie się wstydzić?

Fifeczek2

Posty: 6

 
Dobra zabawa to taka, kiedy wszyscy chcą siedzieć do rana i nikt nie myśli nawet o wypuszczeniu orkiestry z terenu imprezy. Jeśli byłeś na takiej imprezie, to wiesz że ta orkiestra jest odpowiednia.

radziomil

Posty: 22

 
Mogę Ci polecić swoją zaprzyjaźnioną kapelę weselną. Nie ma lepszej oprawy muzycznej wesel niż www.akmusic.pl z których zresztą sam korzystałem. Wszyscy na sali bawili się do białego rana, nawet kierowcy i seniorzy.

didiw

Posty: 20

 
Cześć! Bardzo długo zastanawiałem się nad wyborem naszego zespołu na wesele. Koledzy jednak mi polecili DJ'a i wiecie co? Rodzina bawiła się tak, jak nigdy przedtem!

szeryf111

Posty: 24

 
Kilka kapel weselnych jest obecnych na rynku. Na pewno opinie na ich temat są podzielone i nie ma czegoś, co przypasuje wszystkim. Powinniśmy obejrzeć pokazowe filmiki, albo posłuchać próbki twórczości. Jest to najważniejsze.

Cyc23

Posty: 16

 
Kiedy mam okazję iść na wesele, to zawsze liczę, że zagra moja ulubiona orkiestra. Mamy lokalną gwiazdę, ale niestety jest ona wiecznie zajęta i terminarz leży. Na tej podstawie zawsze można określić przydatność orkiestry.

Adioss3

Posty: 20