Zespol na studniowke

Zespol na studniowke

Witam! Potrzebuję zespołu muzycznego do przygrywania podczas wesela. Jakieś propozycje? Z czyich usług korzystaliście u siebie? Interesuje mnie muzyka na żywo a nie jakiś playback i w ogóle, że to była grupa, która lubi swoją pracę i potrafi „rozruszać” towarzystwo.

090913123

Posty: 5

 
Wybór kapel, które grają na weselach i innych uroczystościach to jest teraz ogromny. Jak byłem młodszy to nie pamiętam, żeby tych zespołów aż tak dużo było. W sumie ciekawe bo ponoć teraz ludzie ślubów nie biorą, a zapotrzebowanie na takich usługodawców jest jakby większe. Ot paradoks.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Z tego co ja zdążyłem zaobserwować to generalnie stawki za prowadzenie wesela są do siebie zbliżone. Dużo zależy od tego jak liczny jest zespół, na ilu instrumentach gra no i czy ma zostać na poprawinach, czy jest tylko na jedną noc.

transerwis

Posty: 4

 
Trudno coś doradzać, różne są zespoły, jedne lepiej śpiewają, inne lepiej prowadzą całe zabawy i lepiej się integrują. Najlepiej byłoby znaleźć kogoś kto i dobrze śpiewa i ma dobre podejście od strony wodzirejowania.

pyskaty

Posty: 17

 
Myśmy zamawiali zespół z Gdańska, choć wesele było prawie 100 km dalej na południe, ale dojechali i nic sobie nie doliczyli za transport. Grupa nazywa się All Star Band, mają stronkę facebook.com/allstarband.gda
Znaliśmy już ich wcześniej z wesela mojej kuzynki i tak nam się spodobał ich repertuar i w ogóle cała otoczka wodzirejska, zabawy i gry, że chcieliśmy ich też u siebie.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jakbym miał doradzać, to nasz zespół dobrą robotę zrobił. Znaleźliśmy go trochę na chybił trafił, ale było warto – All Star Band, tak się dokładnie nazywają i są z Gdańska. Ludzie do dzisiaj wspominają wokalistkę, czy saksofonistę, którzy naprawdę mieli rewelacyjne przygotowanie muzyczne. Repertuar zróżnicowany, zagrali sporo piosenek o które ich prosiliśmy. Dawali możliwość zaśpiewania też naszym gościom, oczywiście wujek Stasiek pierwszy się zgłosił na chętnego i nam zaśpiewał – Jesteś Szalona, lepiej od Boysów ;-)

eklsusiv

Posty: 15