Koncert Sonique, szukam ?

Koncert Sonique, szukam ?

Witam.

Czy ktoś z Was orientuje się kiedy będzie koncert Sonique? Jest za co ją podziwiać, a na widok jej koncertów w tv, ślinka cieknie, żeby znaleźć się na takiej imprezce.

Jak coś wiecie, piszcie kochani.

werwer

Posty: 12

 
Na tej stronie można śledzić koncerty Sonique http://www.sonique.pl. Też bardzo podoba mi się jej działalność muzyczna, najbardziej kręcę mnie oczywiście koncerty. Chyba nie wybiera się na razie do nas:(

madDog

Posty: 14

 
Jak będzie koncert Sonique w Polsce, to będzie z pewnością o nim bardzo głośno i nikt nie przegapi. No chyba, że nie dostanie biletów. Ta didżejka jest niesamowita, a najważniejsze jest to, że ciągle tworzy coś nowego i za to należy jej się szacunek. Na świecie nie ma chyba miejsca, w którym nie chciano by jej zobaczyć i posłuchać.

Himu87

Posty: 15

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza zabawa, na której mogłem się kiedykolwiek odnaleźć. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, lecz należałoby czekać na taki talent.

zerom_ol

Posty: 20

 
O Sonique można by pisać i pisać. Co zrobiła, ile odjechanych koncertów dała swoim kochanym fanom itd., itd. Szkoda, że nic nie słychać o tym, że planuje przyjazd do Polski.

Yuri20

Posty: 5

 
Sonique nie da się nie kochać. Napawa człowieka pozytywnymi fluidami. Jak się jej słucha to człowiekowi chce się żyć. Też tak macie. Warto pooglądać sobie, jak można bawić się na jej koncertach. Osobiście bardzo chciałabym mieć okazję na takie imprezowanie.

Nikusinski23

Posty: 15

 
Dla mnie to po prostu jest kobieta, której nie ma równych. To, co potrafi wykonać na koncercie Sonique ze swoją publicznością to po prostu szok. Nie widziałam lepszych koncertów od tych, które oferuje nam ta właśnie piosenkarka i didżejka w jednym. Ciekawe czy palnuje koncert u nas. Fani czekają, więc zawsze jest szansa.

namok

Posty: 17