Dj weselny, kogo polecicie ?

Dj weselny, kogo polecicie ?

Cześć, jakiego dj'a możecie polecić na imprezę okolicznościową?

Chodzi mi przede wszystkim o to, aby miał własny sprzęt i umiejętności wodzireja. Dzięki za podpowiedzi.

Sarenka

Posty: 6

 
Koniecznie pooglądaj filmy z dotychczasowym imprez, jakie prowadził dj. Według mnie na tej podstawie można ocenić na spokojnie kwalifikacje.

Accoun44

Posty: 15

 
Możesz właścicieli dobrych klubów muzycznych w mieście podpytać o wynajęcie dj'a. Niektórzy rezydenci klubów w ten sposób sobie dorabiają.

piehoot

Posty: 25

 
Jeżeli chcesz zawodowego dj'a to polecam Artura Ślusarka. Stanowisko pracy dopasuje do profilu imprezy okolicznościowej, zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk. Zawsze ładnie ubrany. Repertuar na tyle elastyczny, że nikt przy stole nie zostanie na pewno :) Gra na trzeźwo, nie wychodzi nawet na papierosa. Ciągle w gotowości :)

Tu masz jego stronkę http://www.art-show.cal.pl

Jasioneczek

Posty: 21

 
Pamiętaj, żeby dj grał tylko z oryginalnych płyt.

Najlepsi artyści w tym zakresie dadzą ci do dyspozycji pełne nagłośnienie z oświetleniem. Praktycznie zero dodatkowych formalności.

dertumer45

Posty: 11

 
Grunt to spotkać się z dj'em na żywo.

Jeżeli nie ma chemii międzyludzkiej współpraca nie wyjdzie. Przynajmniej u mnie takie założenie się zawsze sprawdzało.

Suit

Posty: 12

 
Wybieraj Dj'a do współpracy, który traktuje zarządzanie imprezami, jako zawód, a nie tylko dodatkowe zajęcie. Unikniesz niespodzianek technicznych na 100%.

Blitz55

Posty: 22

 
Już kilka imprez firmowych poprowadził mi Artur Ślusarek. Wgląd do referencji zrobił na mnie duże wrażenie. To nie tylko DJ, ale profesjonalny konferansjer i wodzirej (ma papiery potwierdzające kwalifikacje :D).

Można się spotkać z nim osobiście w Krakowie lub dogadać mailowo, ewentualnie telefonicznie. Nie robi żadnych problemów, ani pod względem jakości, ani techniki.

sthEn

Posty: 15

 
Wybieraj Dj'a, który nie pije i nie pali, ale cały czas jest na swoim stanowisku.

Miałem niemiłe doświadczenia z ludźmi uzależnionymi, którzy obiecywali złote góry, niskie ceny, itp. Uważaj na takich :)

Zygzaczek3

Posty: 31