Koncert In-Grid, gdzie ?

Koncert In-Grid, gdzie ?

Hej, czy orientujecie się czy In-Grid planuje u nas jakieś koncerty. W zeszłym roku była, może i w tym nas odwiedzi. Niezwykle mi się spodobała i moim dzieciom również, także mamy chrapkę na jej koncert.

Pozdrawiam ciepło.

Pzengota

Posty: 6

 
A ja lubię jak śpiewa In-Grid. Taki styl niesłychanie mi się podoba, a akurat ona robi to niesłychanie dobrze. Słyszałam, iż lubi koncertować w Polsce. Pewnie wobec tego częstokroć u nas bywa. Na niektórych stronach troszkę z niej drwią. Bardzo mi się to nie podoba. Na koncert się wybieram i namawiam wszystkich.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
300 Jeśli chodzi o In-Grid to tak niezwykle mi się ona nie podoba. Wolę całkiem różne piosenkarki. Wcale nie podoba mi się też tak niezwykle muzyka w języku francuskim. Tak od czasu do czasu to mogę posłuchać, natomiast niekoniecznie na co dzień. Nikogo nie obrażam, to moje osobiste zdanie. Pozdrawiam.

Babeczka

Posty: 14

 
Śledzę poczynania In-Grid i jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. Osobiście niekoniecznie lubię francuskie piosenki, ale akurat w wykonaniu tej wokalistki mogę słuchać ich bez końca.

Fstachu44

Posty: 34

 
Proponuję zerknąć na tę stronę http://www.ingrid.pl. Tam można śledzić informacje o koncertach In-Grid i tym, co teraz konkretnie robi. W sieci dużo kłamią, ta strona jest rzetelna i sprawdzona. Pozdrawiam Was.

gabryś99

Posty: 10

 
Bez różnicy na to skąd pochodzi In-Grid śpiewa świetnie. Tego nie można podważać. Wiem, że są jej krytycy. Ale mnie to ani ziębi ani parzy. Bo lubię taką muzykę i podoba mi się to, jak ona wykonuje swoje utwory. Polacy to dziwny naród, sami przed sobą musimy to przyznać. W to lato może będą u nas gościła kolejny już raz.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Hej. Nigdy nie miałam okazji posłuchać całego dorobku In-Grid, więc nie wiem, czy jest taka fajna, jak niektórzy uważają. Owszem niektóre kawałki wpadają w ucho, ale jej nie znam. Wiem, że planuje u nas koncert.

wisiek

Posty: 31