Koncert DJ Bobo, poszukuję ?

Koncert DJ Bobo, poszukuję ?

Czy wiecie coś na temat DJ Bobo, czy będzie miał u nas koncert w tym roku? Jak się orientujecie, to dajcie znać kochani, zależy mi bardzo, żeby dostać wcześniej bilety. Zawsze zwlekałam, a okazji nie było dużo. Pozdrawiam.

BOBOBO%6

Posty: 12

 
Takiego gościa jak DJ Bobo nie zapomina się. Zresztą zaczynał wtedy, jak ja zaczynałam interesować się muzyką. Jest jakby po części kawałkiem mojej przeszłości, którą bardzo miło wspominam. Śledzę o nim informacje, ale chyba nie będzie żadnego na razie koncertu. Jak coś, to piszcie kochani. Pozdrowionka.

Jacuś

Posty: 13

 
Kilka lat temu byłam na koncercie DJ Bobo. Jeśli taki ma być w Polsce, to znów chętnie będę w nim uczestniczyć. Naprawdę jest warto kupić bilety na tego artystę. Nigdy nie miałam okazji być na lepszym show. Warto ludziska zobaczyć kogoś, kto zaczynał w latach 90-tych i do dziś jest dla swoich fanów obecny.

Batiatus

Posty: 11

 
Z tymi koncertami DJ Bobo jest różnie. Na poniektórych jest w niezmiernie dobrej formie, a ostatnio oglądałem koncert, nie pamiętam skąd i wcale mi się nie podobał. Może to tylko moje odczucie, natomiast był jakiś nie swój.

micko

Posty: 25

 
Kilka lat temu byłam na koncercie DJ Bobo. Jeśli taki ma być w Polsce, to znów chętnie będę w nim uczestniczyć. Naprawdę jest warto zakupić bilety na tego artystę. Nigdy nie miałam okazji być na lepszym show. Należałoby ludziska zobaczyć kogoś, kto zaczynał w latach 90-tych i do dziś jest dla swoich fanów obecny.

bruklin187

Posty: 13

 
Zawsze lubiłam oglądać DJ Bobo, słuchać niewątpliwie też. Albowiem ten człowiek to kilka artystów w jednym. Jeżeli chodzi o koncert, to byłam szczęściarą i byłam na jednym z nich, gdy niewątpliwie był nas w Polsce. Pozdrawiam gorąco.

Marko

Posty: 7

 
Tu jest możliwość znalezienia informacji na temat koncertów DJ Bobo http://www.dj-bobo.pl.

Jak bilety są dostępne na koncert u nas w Polsce to właśnie tu można je bez problemu kupić online. Osobiście kocham się w jego występach, byłam na dwóch i wiem, że jest warto w nich uczestniczyć.

090913123

Posty: 17

 
Nawet nie myślałam, że DJ Bobo będzie u nas w Polsce w tym roku. Bilety z pewnością już dawno się sprzedały. Mnie zawsze omijają fajne koncerty. Ale wejdę na tę stronkę i poczytam. Kiedyś słuchałam Bobo, teraz już nie mam po prostu czasu na pewne rzeczy jak kiedyś.

dandy999

Posty: 10