Polećcie festiwal w Gdańsku z muzyką alternatywna

Polećcie festiwal w Gdańsku z muzyką alternatywna

Znajomi chcą iść we wrześniu na koncerty do B90, będzie jakiś Soundrive Festiwal, czy coś w tym stylu. Ktoś miał możliwość być w zeszłym roku na tych koncertach? Jak było?

234_9867

Posty: 12

 
Powiem, że wybieram się w tym roku na Soundrive, może być ciekawie. Sprawdziłam sobie dokładnie kto występuje i parę ekip znam już z dobrej strony, także liczę na niezłą zabawę. Pozdrawiam. Ala.

Bojo45

Posty: 21

 
Ja w tym roku zdecydowanie wybieram Soundrive w B90, jak dla mnie to największe wydarzenie, jeśli chodzi o muzykę alternatywną w Polsce. Byłam w zeszłym roku i było ekstra, a teraz ma być lepiej, bo więcej grania – 90 zespołów ma wystąpić przez 3 dni :D Cały line – up jest na stronie www.festival.soundrive.pl. Moim zdaniem warto. Jak ktoś lubi dobrą alternatywną muzę z jeszcze lepszym nagłośnieniem, które gwarantuje kultowy klub B90, to polecam.

Shasio

Posty: 15

 
Ostatnio się dowiedziałem, że u mnie we Władku, ma być jakiś festiwal w przyszłym roku zrobiony właśnie z muzyką alternatywną w roli głównej. Ciekawie. Tak się zastanawiam co z tych planów wyjdzie...:P

EQP91

Posty: 17

 
Wiesz co, nie orientuję się niestety. Nie będę tutaj dobrym doradcą. Moi znajomi z tego co wiem, to jeżdżą na SoundriveFest, ale nie wiem jak tam jest. Jakoś nie pytałem ich nigdy o relację i wrażenia ;) Pozdr.

Maciusinski

Posty: 36

 
W tym roku to miałem wakacje udane, zaliczyłem wszystkie największe festiwale jakie miałem w planach, a teraz już zjechałem do domu i już sobie odpuszczam koncerty. Trzeba trochę pobyć na miejscu ;))

eloop

Posty: 16

 
Ja to marzę, żeby wyjechać na festiwal muzyki alternatywnej do Londynu, tam są dopiero imprezy zrobione z rozmachem...My gonimy Europę pod tym względem. ;) pozdrawiam! Robert.

dudi

Posty: 30

 
A nie wiem w sumie co by tutaj Ci polecić. Raczej na koncerty to mi się zdarza pójść od święta, także znawcą nie jestem. W sumie to w tym roku byłem na koncercie Dyjaka i było super, także to są bardziej moje muzyczne rejony. Pozdrawiam.

Alaalaaa

Posty: 30