Organizacja wydarzeń

Organizacja wydarzeń

Hej, niedawno zastanawiałem się nad tym czy atmosferę w mojej firmie poprawią wyjazdy integracyjne. Jaki byłby szacowany koszt takiego wyjazdu?

Andzia

Posty: 12

 
Hej!

Wątpliwości, które miałem organizując swoją pierwszą imprezę dla dużego grona ludzi były ogromne. Do zaliczenia wpadki brakowało niewiele, natomiast odwiedziny tego forum okazały się strzałem w dziesiątkę, gdyż bez niego z pewnością nie dałbym sobie rady.

need

Posty: 28

 
Hej, muszę przyznać, iż nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie przez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

Klakier

Posty: 21

 
Witam. Jestem niesamowicie zaspokojony, że udało mi się trafić na to forum, albowiem jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się sporo pytań, na jakie znam już odpowiedzi.

szeryf111

Posty: 24

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

Nixel92

Posty: 14

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie znacznym marzeniem, jakie udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, ponieważ dzięki niemu uniknęłam mnóstwo błędów, które popełniają początkujący.

NadmorskaOaza

Posty: 15

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, iż trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, bowiem na ogół nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu wymagają od firmy olbrzymiego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem zadowolony.

piXel23

Posty: 18

 
Witam.

Zawsze zdawało mi się, że nie otrzymam nigdy nic za darmo, ale na tym forum mi się to udało. Mogłem przeczytać Wasze doświadczenia w kontekście organizacji różnego typu imprez, a dzięki czemu uniknąłem mnóstwa błędów, jakie niechybnie bym popełniła.

Krzyhmoin

Posty: 22

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek przez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

Elumino56

Posty: 18

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, ponieważ zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania bieżących zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby kosztowne, ponieważ nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

tylko45

Posty: 15