Koncert Boney M, znacie ?

Koncert Boney M, znacie ?

Szukam informacji na temat koncertów Boney M. Czy w tym roku zespół ten planuje u nas jakiś występ. Należę do starych fanów i zależy mi na dobrej zabawie.

Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

ChosenOne

Posty: 13

 
W listopadzie na Ergo Arenie oprócz koncertu Boney M będą inne koncerty gwiazd z dawnych lat. Moja mama tam jedzie, w mieli okazję posłuchać innych gwiazd z lat 80tych i 90 tych. Fajne wydarzenie, jadę tam. Pozdrawiam.

sthEn

Posty: 19

 
Jak czytałam gdzieś na stronie Boney M lubi koncertować w naszym kraju. Ja też zawsze cieszę się na ich występy u nas. Kolejny koncert będzie z okazji andrzejek.

Alaalaaa

Posty: 30

 
Jesteśmy zachwyceni, że będzie koncert Boney M. Już mamy bilety. Kilka lat wstecz też byliśmy i nie żałujemy. Dzisiejszy skład już tak nie zadowala, ale muzyka jest ok. Kiedyś to były czasy.

Paqu

Posty: 20

 
Tak już wiadomo, że Boney M będzie w Polsce w tym roku. Będzie super zabawa. Bilety można nabyć tutaj http://www.boney-m.pl. Pozdrawiam gorąco.

Jasio234

Posty: 10

 
Boney M będzie mieć koncert w Polsce. Będzie grał na andrzejki w listopadzie na Ergo Arenie w Sopocie. Można już kupować bilety. Będzie bardzo dużo ludzi, bo nie tylko Boney M będzie grał. Z tego co wiem to przyjedzie też do nas Bad Boys Blue. Oj będzie się działo. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Jasio234

Posty: 13

 
Boney M będzie mieć koncert w Polsce. Będzie grał na andrzejki w listopadzie na Ergo Arenie w Sopocie. Można już kupować bilety. Będzie niezmiernie sporo osób, bowiem nie tylko Boney M będzie grał. Z tego co wiem to przyjedzie też do nas Bad Boys Blue. Oj będzie się działo. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

johncena67

Posty: 11