Koncert Fancy, znacie ?

Koncert Fancy, znacie ?

Hej, mam ochotę na jakiś koncert powrót do korzeni, niewątpliwie moich. Gdzieś czytałem, że podobno Fancy dalej działa. Ma już troszkę lat, co mnie zdziwiło, niemniej jednak być może. Zawsze był w porządnej formie.

oooo_ooo

Posty: 16

 
Nic nie słyszałem o koncercie Fancy, a sam bym się wybrał. To były czasy kiedy nagrywał pierwsze płyty. Kiedyś wszyscy go słuchali. Dzisiaj jeżeli dalej koncertuje pewnie ma dużą publiczność. Wejdę na tę stronę i sprawdzę, czy ma jakieś plany odnośnie Polski.

Dinker5

Posty: 15

 
Nic nie słyszałem o koncercie Fancy, a sam bym się wybrał. To były czasy kiedy nagrywał pierwsze płyty. Kiedyś wszyscy go słuchali. Dziś jeśli dalej koncertuje pewnie ma ogromną publiczność. Wejdę na tę stronę i sprawdzę, czy ma jakieś plany odnośnie Polski.

krzemienny

Posty: 9

 
Tutaj jest strona, na jakiej można znaleźć najświeższe info o Fancy http://www.fancy.info.pl. Jak ma być jakiś jego koncert to tutaj podają. Zresztą fajne rzeczy tam piszą.

Damiano

Posty: 21

 
Wiadomo, że Fancy dalej koncertuje. To mi się podoba. Ma power do tego przez całe życie. Za to go właśnie kiedyś pokochałam. Do jego muzyki zaraził mnie mój tata. Dziś nie żałuję, że znam jego cały dorobek.

xacax

Posty: 13

 
„Slice Me Nice” to były czasy. Młodzi nie znają, to nie mogą się wypowiadać. Ale na koncert Fancy chętnie bym poszła. Zresztą w domu mam zgromadzoną pokaźną kolekcję jego utworów. Komu jak komu, ale jemu należy się szacunek. Zresztą w tym wieku koncertować i to z taką mocą, to ekstra rzecz dla fanów.

Laleczk23

Posty: 19

 
Bardzo tęsknię za starymi czasami, jak gwiazdy lat 80-tych i 90-tych dopiero co wschodziły. Dziś się o nich zapomina, jak np. o kiedyś sławnym niemieckim piosenkarzu Fancy.

Acclaim

Posty: 12

 
Niezwykle tęsknię za starymi nieraz, jak gwiazdy lat 80-tych i 90-tych dopiero co wschodziły. Dziś się o nich zapomina, jak np. o kiedyś sławnym niemieckim piosenkarzu Fancy.

Oksy_!

Posty: 24

 
Fancy pisał też utwory dla innych wykonawców. Generalnie to niezmiernie uzdolniony facet. Na początku nie chciał rozgłosu, występował pod innymi pseudonimami. Mnie zawsze podobało się to, co robił. Na jego koncertach dawniej można było mieć pewność, iż będzie się człowiek dobrze bawił. Pewnie teraz nie jest inaczej.

Black_Riot

Posty: 9

 
Już dziś kupiłabym bilety, gdybym dowiedziała się, że ma być u nas koncert Fancy. Kocham jego dorobek. To moje czasy młodości, do których często wracam, słuchając muzyki. Jak będzie, to jadę na 100%.

R1P

Posty: 16