Mp3 za darmo, gdzie znajdę ?

Mp3 za darmo, gdzie znajdę ?

Witam, szukam stron z darmowymi mp3. Chodzi mi o to, by baza była duża i ie ograniczała się do dyskotekowych hitów.

Nowa

Posty: 7

 
Szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie. To jest najgorsze jeśli chodzi o mp3 za darmo. Chyba zgodzicie się ze mną w tej kwestii? To mnie najbardziej dobija i zniechęca.

celos00

Posty: 23

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Naturalnie chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za lepsze trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

Sklepik

Posty: 16

 
Tak w ogóle to koszty jeśli chcesz pobrać mp3 wcale nie są duże. Kiedyś wykupowałem pakiet na jakiś tam czas i dzięki temu nie motałem się z szukaniem. Ludzie chcieliby mieć wszystko za darmo. Kilku złotych żałują i marnują sobie czas, szukając, pytając itp.

grzes3345

Posty: 10

 
Ja podchodzę do tego z dystansem i nie denerwuję się. Szukam do skutku darmowych mp3. Teraz mam już kilka fajnych stronek na oku, gdzie mają bardzo dobrą bazę muzyczną. Jakość też nie zniechęca. Stronka, którą poleca kolega też jest całkiem spoko.

Tajmniczy45

Posty: 22

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To świetna opcja. Oczywiście, że muszę poświęcić na to trochę czasu, ale mogę mieć wszystko co mi się podoba.

Oct714

Posty: 7

 
Jak kiedyś pobierałeś piosenki z sieci to zapewne dobrze wiesz, ile czasu trzeba nad tym spędzić. To nie dla mnie. Posłuchać owszem, ale ściągać większe ilości wolę w inny sposób niż z tych darmówek. Pozdrawiam.

kimeeer

Posty: 29

 
Tak w ogóle to koszty jeżeli pragniesz pobrać mp3 wcale nie są gigantyczne. Kiedyś wykupowałem pakiet na jakiś tam czas i dzięki temu nie motałem się z szukaniem. Ludzie chcieliby mieć wszystko za darmo. Paru zł żałują i marnują sobie czas, szukając, pytając itp.

21gregorek

Posty: 11

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją bo jest intuicyjna i łatwo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

Oct714

Posty: 12

 
Niekiedy mi też puszczają nerwy, gdy pobieram mp3. Na niektórych stronach jest wszystko tak pomotane i trudno dojść co gdzie jest. Ta stronka jest w zasadzie ok, przede wszystkim przejrzysta.

labuh

Posty: 13