Koncert Francesco Napoli, polecacie ?

Koncert Francesco Napoli, polecacie ?

Będzie ekstra i niezwykle gorąco. Francesco Napoli zagra w Polsce. Jak wiecie gdzie można kupić bilety na andrzejkowe wydarzenie to dajcie mi znać. Nie mogę się doczekać.

Dziękuje wam i pozdrawiam.

dumser56

Posty: 8

 
Jestem ogromnie ciekawa, jak wygląda koncert Francesco Napoli. Podobno zawsze jest na nich gorąco jak we Włoszech. W tym roku zagra na Ergo Arenie.

Max Pejnn

Posty: 24

 
W tym roku będą w Polsce super koncerty. Na pewno przyjedzie do nas Francesco Napoli.

Na tej stronie można zakupić bilety http://www.francesconapoli.pl.

zneciarka

Posty: 15

 
Nie ma to jak odnaleźć się na koncercie kochanych legend muzycznych. W tym roku, w listopadzie Francesco Napoli będzie w Polsce. Jak nie macie jeszcze biletów, to się pośpieszcie, albowiem schodzą jak świeże bułeczki.

Marioleczka

Posty: 12

 
Niezmiernie się raduję, iż Francesco Napoli będzie w Polsce. Byłam na wielu jego koncertach i nigdy się nie zawiodłam. Już mam bilety, kupowałam online na stronie internetowej. Pewnie będzie niezmiernie fajnie. Mają być tam w sumie również i inni wokaliści lat 90tych. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Marko

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o koncert Francesco Napoli to bardzo się weselę, iż do ans przyjedzie. Kupiłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę wykonać jej prezent. Myślę, iż bardzo się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

Acclaim

Posty: 16