Koncert Alphaville, jak grają ?

Koncert Alphaville, jak grają ?

Mam nadzieję, że koncert Alphaville dojdzie w tym roku do skutku. Chcę kupić bilety, ale nie bardzo orientuje się gdzie można je kupić. Jak coś wiecie, to dajcie znać.

Pozdrawiam wszystkich ciepło.

bruszek55

Posty: 3

 
Wszystko o koncertach Alphaville macie tutaj http://www.alphaville.com.pl. Kupicie tu też bilety. Też nie mogę się doczekać. W końcu to moja gwiazda, kiedy dorastałem. Fajnie, że wciąż dają koncerty.

dawid123

Posty: 12

 
W tym roku Alphaville będzie w Polsce latem i na andrzejki. Pomimo, że Marian Gold gra już sam, nadal ich bardzo lubię. W sumie to był jeden z zespołów, na których opierało się moje dzieciństwo. Jak mógłbym nie iść na koncert. Wierni fani też musicie tam być. Bilety są już dostępne.

89ostry89

Posty: 25

 
Taki rock romantic jak grają Alphaville bardzo mi się podobał i wciąż podoba. Kiedyś grało się inaczej i było dużo lepiej na koncertach, dlatego jadę na koncert w czerwcu Ten zespół to moja młodość.

21gregorek

Posty: 10

 
Takiego rocka jak grają Alphaville już nie ma. Należałoby więc go kultywować i kochać tak jak robiło się to uprzednio. Inni się śmieją, niemniej jednak nie mają z czego. Ja jadę na ich koncert w czerwcu.

Moa22

Posty: 8

 
Nigdy nie widziałam na żywo Alphaville. W tym roku będę mieć okazję, bo będzie koncert tak jak piszecie. Kiedyś słuchałam tylko ich, ale to oczywiście było dawno. Wciąż mam sentyment do tego zespołu. Nie jest już w tym samym składzie, ale mnie to nie przeszkadza. Liczy się to, że jest Marian Gold.

pawel253

Posty: 15

 
Pamiętam dobrze jeden z koncertów Alphaville u nas w Polsce. Było tak nastrojowo i romantycznie, że nie sposób, by o tym koncercie zapomnieć. Tak kochani w tym roku znowu mamy okazję tak dobrze bawić się jak kiedyś. Zespół będzie grał u nas w czerwcu i w listopadzie.

tylko45

Posty: 15

 
Alphaville był w Polsce dużo razy. Osobiście bardzo cenię sobie ich dorobek. Od 2000 któregoś roku dwaj panowie nie są już razem, niemniej jednak mnie zespół nadal się podoba. Stare porządne wyciskacze łez wciąż na mnie działają. Niezmiernie się raduję, iż koncertują nadal i przyjeżdżają również do nas. Cieplutko pozdrawiam wiernych fanów.

TomekK

Posty: 11