Koncert Sandra, jak śpiewa ?

Koncert Sandra, jak śpiewa ?

Hej Wam, mam ochotę wybrać się na jakieś fajne koncerty. Doszły mnie słuchy, że u nas będzie Sandra. Czy to prawda, jak tak, to czy można już gdzieś kupić bilety na jej koncert? Była chyba w tamtym roku?

luke130

Posty: 7

 
Nie uważam, że Sandra się lansuje. Po prostu robi dalej to, co kocha. Po co miałaby siedzieć bezczynnie. Ma talent, popularność to odwiedza fanów. A jeśli chodzi o koncerty to zawsze koncertowała, może mniej niż teraz. Ma drugiego męża przy którym czuje się szczęśliwa, więc jest pełna energii z tego powodu, która być może ją rozpiera:)

alibaba

Posty: 7

 
Sandra ma talent. Poza tym kocha publiczność. Trochę krytyki wokół niej było, ale tak już jest z gwiazdami. Teraz gdy ma drugiego męża, lśni blaskiem. Mówi, że lepiej jej się pracuje i ma ochotę na wszystko, podróże i trasy koncertowe. Może zawita do Polski.

AlU

Posty: 25

 
W swoim życiu byłam raz na koncercie Sandry. Teraz to nie wiem, czy jakiś ma być, lecz na tamtej imprezie było ekstra. Sandra nic się nie zmienia, wciąż jest atrakcyjna, chyba nawet leoiej śpiewa niż kiedyś.

johncena67

Posty: 9

 
Sandra jest bardzo utalentowaną piosenkarką. Zawsze żyła w cieniu męża. Dziś ma drugiego i dlatego sama mówi, że czuje się dużo lepiej. Planuje koncerty, nagrywa i żyje pełną parą. Też bym nie była zadowolona z takiego życia jak miała kiedyś.

Rysiek_99

Posty: 46

 
Niezwykle mnie raduje fakt, iż Sandra dalej idzie drogą kariery. Kiedyś śledziłam jej wszystkie koncerty i bardzo mi imponowała. Dziś nie jestem na bieżąco, natomiast wiem, iż koncertuje wciąż po całym świecie.

23-Obert

Posty: 6

 
Sandra ma talent. Poza tym kocha publiczność. Trochę krytyki wokół niej było, lecz tak już jest z gwiazdami. Teraz gdy ma drugiego męża, lśni blaskiem. Mówi, że lepiej jej się pracuje i ma ochotę na wszystko, podróże i trasy koncertowe. Może zawita do Polski.

345_14

Posty: 11

 
Sandra śpiewała od dziecka. Nie wypowiada się jednak pozytywnie o dzisiejszych programach, które wyłaniają dziecięce gwiazdy przychylnie, sama w takim konkursie brała kiedyś udział. Dziwne:(

zneciarka

Posty: 15

 
Witam wszystkich. To jest strona impresariatu muzycznego Sandry, można zaprosić ją na koncert. Oczywiście trzeba się skontaktować z nimi http://www.sandra-music.pl Pozdrawiam gorąco. Udanej i ekstra zabawy.

TomekK

Posty: 7

 
Sandra śpiewała od dziecka. Nie wypowiada się jednak pozytywnie o dzisiejszych programach, które wyłaniają dziecięce gwiazdy przychylnie, sama w takim konkursie brała kiedyś udział. Dziwne:(

Marioleczka

Posty: 6