zespół muzyczny łuków, szukam

zespół muzyczny łuków, szukam

Potrzebny zespół muzyczny na wesele do Łukowa. Pewnie wiele propozycji nie będzie, więc jak coś, to możecie podsyłać również namiary na zespoły ze stolicy, które są chętnie ruszyć w okolice. Z góry wielkie dzięki.

Frasiek22

Posty: 1

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić wyjątkową uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością bardzo złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

johncena67

Posty: 9

 
To zaczynaj działać już teraz. Faktycznie nie żartuję, albowiem ci dobrzy mają zawalone terminy i wcale nie chodzi tylko o same ślubu, niemniej jednak o imprezy typu studniówki czy też różne bale. Gdy szukaliśmy zespołu muzycznego w Kozienicach, to musieliśmy poświęcić dużo czasu.

Suit

Posty: 9

 
Spotkanie owszem jest niesłychanie ważną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

iDoRy

Posty: 22

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić szczególną uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością bardzo złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

dof77

Posty: 18

 
To wyśmienity zespół muzyczny z Warszawy http://zespol-retro.pl. Na weselu dają z siebie wszystko. U nas spisali się na medal. Dojeżdżają do okolic. Szczerze polecamy i pozdrawiamy.

Dziadek

Posty: 4

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do osób, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

alek000

Posty: 12

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko świetny zespół muzyczny, ale też konferansjer. Jak na razie nie znalazłem żadnego w Łukowie. Może rzeczywiście szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest dużo droższa, ale jak nie znajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

Laleczka

Posty: 21