Koncert Thomas Anders, jak śpiewa ?

Koncert Thomas Anders, jak śpiewa ?

Wiecie może kiedy Thomas Anders zagra w Polsce. Na ostatni jego koncert nie udało mi się na nieszczęście zdobyć biletów. Słyszałam, że będzie jakaś andrzejkowa zabawa z jego udziałem. Jak znacie jakieś info, to napiszcie. Dzięki.

mikusiński8

Posty: 8

 
Zawsze lubiłam Thomasa Andersa. Kiedyś byłam zagorzałą fanką Modern Talking, a dziś stale śledzę o nich informacje. Skoro można zobaczyć ich na żywo, albowiem dość wielokrotnie przyjeżdżają do naszego kraju, to czemu nie sięgnąć. Na koncert w lipcu mam już bilety i nie mogę się doczekać.

TeS

Posty: 9

 
Latem zawsze korzystam z koncertów. W tym roku jadę obejrzeć Thomasa Andersa. Bilety można zakupić poprzez internet. W listopadzie będzie kolejny jego koncert.

CHatka-eKo

Posty: 14

 
Tak właśnie będzie u nas latem Thomas Anders. Podobno takie letnie festiwale lubi najbardziej. Ja również, więc szykujemy się ze znajomymi do Sopotu.

Marioleczka

Posty: 11

 
Bardzo podoba mi się jak gra teraz Thomas Anders. Zakupiłam jego ostatnią płytę i jestem zachwycona. Wybieram się też na jego koncert w lipcu.

edyta123

Posty: 7

 
Bilety na koncerty na jesień w tym Thomasa Andersa można nabyć online na tej stronie http://www.thomasanders.pl. Radzę się pośpieszyć, jak komuś niezwykle zależy. Fanów jest spora ilość.

Pozdrawiam.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Jestem mocno podekscytowana koncertem Thomasa Andersa, na który już mam bilety. W sumie to ostatni raz byłam na koncercie Modern Talking i było to z naście lat wstecz. Podobno teraz równie świetnie im to wychodzi.

Mnicho56

Posty: 18