Firma która pomaga w inwestycjach ? Znacie ?

Firma która pomaga w inwestycjach ? Znacie ?

Lubicie tak jak ja, kiedy Waszymi pieniędzmi zajmują się fachowcy? Poszukuję od dłuższego czasu kogoś odpowiedniego, kto nie poleci mi kolejnej nudnej lokaty. Wolę nowocześniejsze formy.

Kitas

Posty: 12

 
Również szukam kogoś w tej branży. Dawniej miałem stałego doradcę, jednakże musiałem się przeprowadzić i tylko kontakt telefoniczny mnie ratuje. Będę wdzięczny za to, jeśli również wypowiecie się w temacie.

Radosny

Posty: 12

 
Wiele jest osób posiadających własne fundusze inwestycyjne. Pieniądze tym lepiej będę procentować, im wyższe będzie ryzyko. Tak więc, żeby dobrze zarobić trzeba być gotowym na ryzyko.

Jasio234

Posty: 18

 
Kilku znajomych od lat korzystało z Gettwo.pl Bartosz Sarnowski l i niedawno polecili mi ich usługi. Oni obracają pieniędzmi, ja natomiast szukałem domu i kredytu na niego. Po dwóch spotkaniach wszystko było przygotowane i zostało czekać na realizację transakcji. Trudno jest ich nie polecić.

Al3-56

Posty: 20

 
Gdybyśmy z kolegami zainwestowali w młodości i korzystali z rad doradcy, zamiast wydawać pieniądze na imprezy, to dziś bylibyśmy bogaci. Niestety nie chciało się słuchać i jest jak jest.

Pszemeg

Posty: 28

 
Od pewnego czasu mam swojego doradcę podstawionego przez bank. Na podstawie dynamiki wpłat i wypłat z konta, opracowuje on strategię finansową na najbliższe miesiące. Po co jest płacić dodatkowo za zewnętrznego doradcę?

arko1916

Posty: 20

 
Pieniądz nie lubi leżeć. Trzeba nim ciągle obracać. Na pewno głupim pomysłem będą lokaty. Tak samo zresztą jak pożyczki w tradycyjnej formie. Czytanie umów, warunków szczególnych i regulaminów to najważniejsze elementy.

Blitz55

Posty: 21