Kredyt warty zaufania

Kredyt warty zaufania

Cześć. Ostatnio od znajomych usłyszałem wiele porządnych opinii o vivus. Lecz chciałbym jeszcze opinie od osób nieznajomych.

Alaneq

Posty: 15

 
Witam. przeszukując Internet natknęłam się na link http://www.soskredyt.pl, muszę powiedzieć że bardzo interesujący i zawiera dużo informacji w temacie. Warto poczytać zanim się podejmie decyzje ostateczną o tym gdzie i jaką się chce zaciągnąć pożyczkę.

Selig23

Posty: 15

 
Cześć. Ciężko dziś zaoszczędzić na bieżąco jakieś pieniądze. Ciągle tylko jakieś wydatki. Coraz to nowe. Wobec tego uważam taki kredyt za dobry pomysł, gdyż mając raty do spłaty wiadomo, ż trzeba na nie mieć. A za pożyczone pieniądze mamy w końcu coś swojego. Ja jestem jak najbardziej za wszelkimi pożyczkami.

Zosiaa

Posty: 28

 
Witam. jako przedstawiciel starego pokolenia, zawsze byłem bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkiego rodzaju długów. A kredyt to była dla mnie ostateczność. Dziś wiem że takie małe pożyczki mnie ratują i pozwalają na spełnienie marzeń moje i mojej małżonki.

Polecam!

UK_1234

Posty: 22

 
Hej.

Biorę co jakiś czas takie drobne kredyty, świąteczne i na wakacje. Zauważyła, że jest naprawdę dobre podejście do klienta. W końcu nas szanują i pytają o zdanie.

W końcu jak ja nie będę spłacać pożyczki to oni nie będą mieć kasy.

Moa22

Posty: 23

 
Dzień dobry. Biorąc jakąkolwiek pożyczką trzeba ją bardzo dobrze rozważyć. Ja przeanalizowałam nasze przychody i koszty miesięcznie. Dzięki czemu oceniłam nasze realne możliwości i biorąc kredyt nie ryzykowaliśmy zbytnio.

TomekK

Posty: 21

 
Cześć. Tez korzystałem z kredytu organizując wesele. To dobra sprawa, tym bardziej, że ryzyko niewielkie. Wzięliśmy pożyczkę i urządziliśmy ślub naszych marzeń. A po weselu szybko ją spłaciliśmy. Goście nie oszczędzali i odwdzięczyli się nam z nawiązką za tak dobrze zorganizowana dla nich zabawę.

89ostry89

Posty: 25

 
Dzień dobry. Dookoła wszyscy straszą, iż kredyt to długi i komornik. Straszne czasy iż ludzie potrafią się tak straszyć. Ja właśnie spłaciłam mój kredyt. Dzięki niemu spełniłam marzenie o zagranicznych wakacjach dla całej rodziny. ciągle je wspominamy.

To była bardzo dobra inwestycja.

eXtreme23

Posty: 24

 
Cześć. Ja uważam, że nie ma o się bać obecnie kredytów, bowiem mimo kryzysu większość z nas ma w końcu pracę. No i niewątpliwie obecnie jest zupełnie różne podejście do klienta. W razie jakiejś wpadki bank dąży do zawarcia ugody i ustalenia nowych warunków spłaty bo zdaje sobie sprawę z tego że w inny sposób nie odzyska pieniędzy.

taxi22

Posty: 27