Program mieszkanie dla młodych, proszę o pomoc

Program mieszkanie dla młodych, proszę o pomoc

Dzień dobry. Czy mieszkanie dla młodych to program, który jest godny zainteresowania?

Odpowiedzcie!

sertus34

Posty: 16

 
Dzień dobry. Kilka tygodni temu po raz pierwszy poznałem, co oferuje program mieszkanie dla młodych. Byłem bardzo zainteresowany taką możliwością i uzyskałem już podstawowe informacje: można sfinansować całą inwestycję, a równie dobrze wkład własny może osiągnąć nawet 50% wartości nieruchomości. Singiel czy bezdzietne małżeństwo mogą otrzymać 10% dofinansowania!

Gucio

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy dobrym pomysłem byłby kredyt mieszkanie dla młodych. Niedawno spotkałem się z dawnym znajomym, który wykorzystał rządowe wsparcie do zakupu niewielkiego mieszkania i był bardzo zadowolony z takiej formy wsparcia od państwa.

Mier56

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Wydaje mi się, że program mieszkanie dla młodych jest atrakcyjny i sprawiedliwy dla wszystkich. Każdy może zdobyć 10% dofinansowania, a posiadacze dzieci mogą liczyć na nawet 15% lub 20% dofinansowania. Nie wydaje mi się, aby to było mało.

Jarciow3

Posty: 26

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie ukończyły 35 roku życia i są zainteresowane zakupem nieruchomości, czyli pierwszego w życiu mieszkania lub domu jednorodzinnego.

Zerknijcie na jego szczegóły.

Dervyl

Posty: 16

 
Hejka. Ciekawym pomysłem na zakup nieruchomości jej z mojej perspektywy kredyt hipoteczny dla młodych. Sam przymierzam się do zaciągnięcia takiego kredytu, choć analizuję propozycje paru banków i waham się nad wyborem lokalizacji mojego przyszłego mieszkania.

tuba34

Posty: 11

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to w moim przypadku jedyna możliwość na zakup nieruchomości. Brakowało mi nieco wkładu własnego, natomiast gdy usłyszałem o tym programie, który był dla mnie wręcz wybawieniem. Obecnie jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności, jakie związane są z zaciągnięciem kredytu hipotecznego w jednym z banków.

Fejron

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Wydaje mi się, że program mieszkanie dla młodych jest atrakcyjny i sprawiedliwy dla wszystkich. Każdy może dostać 10% dofinansowania, a posiadacze dzieci mogą liczyć na nawet 15% lub 20% dofinansowania. Nie wydaje mi się, aby to było mało.

zerom_ol

Posty: 20

 
Hej.

Gdy poszukiwałem kalkulator kredytowy dla młodych zwiedziłem około setki stron, a wszystkie niezbędne informacje i kalkulator znalazłem dopiero tutaj: http://www.mdm.edu.pl. Polecam Wam zajrzeć, jeśli chcecie pozyskać więcej informacji na temat warunków programu rządowego Mieszkanie dla Młodych.

Jasio234

Posty: 15

 
Cześć.

Jestem wdzięczny za Wasze wypowiedzi, które bardzo wiele powiedziały mi na temat jak wygląda kredyt hipoteczny dla młodych. Dzięki podpowiedziom opublikowanym na tym forum udało mi się znaleźć najlepszą nieruchomość i sfinansować ją kredytem z MdM.

Nikusinski23

Posty: 15