Porównywarka chwilówek

Porównywarka chwilówek

Jakimi zasadami kierujecie się przy zadłużeniu krótkoterminowym. Trzeba waszym zdaniem sprawdzić coś szczególnego?

Miki789

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że ustawa antylichwiarska właśnie oczyściła rynek pożyczek krótkoterminowych, bo teraz mocne przegięcia się nie zdarzają. Jak cię stać na kredyt to każda firma pożyczkowa cię obsłuży praktycznie.

syrena88

Posty: 9

 
Póki niskie stopy procentowe to warto się zadłużać. Widzę, że inflacja raczej goni do góry, więc trzeba się spodziewać zmian w polityce monetarnej, raczej na niekorzyść kredytobiorców w niedalekiej przyszłości.

klarka

Posty: 2

 
Sporo niewielkich pożyczek masz tutaj https://bezpiecznechwilowki.pl/pozyczkodawcy/, około 1000 – 1500 złotych regularnie biorę. Zawsze porównuję po RRSO i po możliwości wydłużenia okresu kredytowania. Wtedy można sobie fajnie ratami manipulować, a jednocześnie nie przepłacić za zadłużenie.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Raty malejące bierz zawsze to ci taniej wyjdzie, a raty stałe mocno zwiększają całkowity koszt zobowiązania.

Kruk

Posty: 5

 
Porównywarka obowiązkowo, bo rozeznasz się w uśrednionym RRSO. Ten wskaźnik jest zdecydowanie najważniejszy. Uważaj też, aby szczególnie nie wydłużać okresu spłaty, bo przez to więcej płacisz.

merlo45

Posty: 5

 
Pod zastaw całkiem nieźle mi się sprawdziła pożyczka, więc może to dla ciebie też odpowiedni kierunek? \

Oct714

Posty: 4

 
Pamiętaj, że przy niezłej zdolności kredytowej zawsze możesz ubiegać się o obniżenie oprocentowania.

Klarka34

Posty: 3

 
Warto sobie wyrobić historię spłaty kredytów, pozytywną oczywiście właśnie na chwilówkach, bo wtedy to lepiej wygląda, jak ubiegasz się o większe zobowiązanie w banku detalicznym.

Oksy_!

Posty: 24

 
Powiem ci, że warto sobie raport ściągnąć z BIK, bo czasami różne bzdury o sobie tam można znaleźć, które uniemożliwiają korzystanie z normalnego zadłużenia.

ym-9090

Posty: 3