dobry kredyt dla rolników raty

dobry kredyt dla rolników raty

Hej! Od dłuższego czasu podczas żniw jestem zmuszony wynajmować kombajn...a nie są to małe koszty. Dlatego postanowiłem, że najwyższa pora kupić swoją maszynę. Szybko się zwróci. Tylko jak sfinansować taki zakup? Macie jakieś pomysły – kredyty, zakupy na raty?

Black_Riot

Posty: 18

 
Hej, no jest problem z tymi kredytami. Albo nie chcą dać, albo na jakieś śmieszne małe sumy...albo na nieśmiesznie wysoki procent...

SkinNer7

Posty: 18

 
Cześć! Przybywa ofert finansowych właśnie stworzonych z myślą o rolnikach, także można być dobrej myśli. Takie dedykowane produkty są fajnie dopasowane do naszych specyficznych potrzeb.

sttachu4

Posty: 32

 
Sąsiad zza płota sobie ostatnio sprezentował nowy kombajn. No tanie to to nie było, ciekawe na ile wziął kredyt. Popytam, napiszę co się udało ustalić. Hej!

Piotrek.P

Posty: 25

 
Nie kojarzę takich ofert niestety. Mam na koncie dwa kredyty aktualnie i już się mogę pochwalić, że do spłaty zostało bardzo mało, po 2-3 raty i będę wolnym człowiekiem ;) uff...;)

Bojo45

Posty: 21

 
Ja się biorę za uruchomienie kolejnego budynku z hodowlą drobiu, także też będę potrzebował pieniędzy za jakiś czas...ale to pewnie po zimie dopiero. Jeszcze mam czas na szukanie ;) pozdrawiam.

Wacław

Posty: 19

 
Wiesz co popytam kuzyna. On jest rolnikiem, i nawet ma sporo pola. Pewnie coś będzie wiedział, bo jakiś czas temu brał gdzieś pożyczkę, tylko nie wiem na ile i skąd.

hybris4

Posty: 17