Czy moja firma dostanie pożyczkę ?

Czy moja firma dostanie pożyczkę ?

Witam.

Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno kredyt dla firm. Na jakich warunkach potrafi być udzielany?

100%UP

Posty: 9

 
Rozglądałem się za tym, na które dotacje na założenie firmy mogę liczyć. Wygląda na to, iż mam dość okrojony wybór, lecz będę w stanie napisać dopracowany wniosek, który będzie miał jakieś szanse z konkurencją :)

umberko3

Posty: 17

 
Mam świadomość tego, że na rynku dostępne są rozmaite dotacje na otwarcie firmy, których konkurencyjność powinna podlegać indywidualnej ocenie. Na szczęście skontaktowałem się ze znajomym, który ma większe doświadczenie w tym zakresie i może mi pomóc.

azreala

Posty: 18

 
Wybierając kredyt na firmę mogę rekomendować Wam pomoc, której udziela https://www.profiter.pl.

To firma, która potrafi idealnie dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta i zapewnić mu zdecydowanie najlepszą propozycję kredytu.

Wariat

Posty: 16

 
Zdaję sobie sprawę z tego, że i Waszym przedmiotem zainteresowania mogą stawać się dotacje na otwarcie firmy. Niełatwo otrzymać takie wsparcie, ale przyznam szczerze, że przy odrobinie szczęścia takie wyzwanie będziemy w stanie zrealizować. Bardzo fajna sprawa.

Klarka

Posty: 30

 
Kilka tygodni temu myślałem o tym, aby wziąć kredyt na rozpoczęcie działalności. Potem znajomy uświadomił mnie, że zacząć prowadzenie przedsiębiorstwa od razu z kredytem na karku może być bardzo stresujące. Z tego względu wycofałem się z tego pomysłu i zacznę od nieco mniejszego biznesu, ale pewniejszego :)

Niciuśś98

Posty: 26

 
Początki niewątpliwie mógłby ułatwić kredyt na rozpoczęcie działalności, bowiem takiego sam szukałem. Na szczęście trafiłem na pomoc doświadczonego znajomego.

Sewerynus

Posty: 7

 
Obecnie jestem na takim etapie, że chciałbym zdobyć dotacje na założenie firmy, jednakże nie jestem pewien, gdzie powinienem się w tym celu udać. Myślę czy samemu podejmować starania w tym zakresie lub zlecić to profesjonalnej firmie, jaka zrobi to lepiej.

grzes3345

Posty: 12

 
Czytam o tym, iż wielu z Was ubiegało się o kredyt dla firm bez bik, który uzyskaliście. Ciekawią mnie jednakże warunki takiego zobowiązania. Jeżeli moglibyście je przybliżyć to byłbym naprawdę niezwykle wdzięczny :)

Kwatuszek

Posty: 13