kredyty bez ZUS

kredyty bez ZUS

Ostatni czas był ciężki dla mojej firmy, trochę się zlecenia posypały. Bez jakiejś pożyczki się nie obejdzie. Sęk w tym, że trudno mi będzie ją dostać na korzystnych warunkach. Poradzicie? Co robić, gdzie szukać?

yarofe

Posty: 16

 
Nie wiem, nie pomogę. Raczej jak już mam brać jakiś kredyt to uderzam do banku. Jestem klientem od lat, więc zawsze mogę liczyć na jakieś lepsze warunki. ;) Powodzenia!

xacti11

Posty: 15

 
Cześć. Chciałbym coś doradzić, ale sam bym potrzebował takiej pożyczki. Najlepiej jakby była bez Zus i US..Szukam ofert od kilku tygodni i nie wiem na co postawić, żeby było bezpiecznie.

Szkolić23

Posty: 41

 
Wiem, że mój brat miesiąc temu brał gdzieś kredyt bez BIK, ale skąd on tę kasę skołował to już nie mam bladego pojęcia...Zagadam z nim za tydzień, jak się będziemy widzieć.

Gindzio56

Posty: 20

 
Znam te rozterki kredytowe ;) Nic przyjemnego. Czasami warto postawić na ofertę doradców finansowych, oni współpracują z bankami, czasami są w stanie jakoś pomóc. Jest to jakaś opcja. Pozdro!

hazi32

Posty: 14

 
Szczerze to nie wiem co w takiej sytuacji poradzić. Ja jak na razie firmy swojej nie mam, ale myślę nad rozpoczęciem działalności, tylko musiałaby się nieco koniunktura zmienić. Pozdrawiam.

Fanatyk

Posty: 18