Porównywarka chwilówek

Porównywarka chwilówek

Porównywarki chwilówek, znacie jakieś aktualne przejrzyste, żeby nie trzeba było się domyślać gdzie kto ile bierze za 1000 zł? Firm jest sporo i można się w tym wszystkim pogubić, a co za tym idzie przepłacić.

Black_Riot

Posty: 2

 
Wiem że dużo ludzi korzysta z porównywarek chwilówek, zawsze to jednak daje trochę szersze spojrzenie na całą ofertę. Wiadomo że tych firm pozabankowych to się ostatnio namnożyło, pewnie można by ich koło stówy naliczyć.

@marcelko

Posty: 11

 
Parę razy się w życiu zdarzyło że brałem pożyczkę pozabankową i nie żałowałem jeszcze. Teraz można te formalności dość szybko ogarnąć sobie bo przez internet, bez wychodzenia z domu i biegania z większą gotówką po mieście.

mirekp2005

Posty: 2

 
Z tego co wiem to na pożyczkę załatwianą internetowo czeka się bardzo krótko, ostatnio mi znajomy opowiadał, że czekał chyba coś koło pół godzin i miał pieniądze przelane. U niego też to była kwestia banku, że miał rachunek właśnie w tym obsługiwanym przez parabank.

messi10

Posty: 8

 
Jest kilka takich momentów w ciągu roku, że dodatkowe pieniądze są potrzebne bardziej niż zwykle. Na pewno wakacje,, ale też na pewno okres świąteczny...gdzie samo zrobienie świąt kosztuje a jeszcze jak się doliczy prezenty, dojazdy do rodziny to koszty rosną.

gabryś99

Posty: 10

 
Jest dobra porównywarka Sowa Finansowa na sowafinansowa.pl. Można wszystko ogarnąć online bez wychodzenia z domu i marnowania czasu. W jednym miejscu masz odnośniki do wniosków internetowych do chyba trzydziestu różnych firm pozabankowych także można sobie poprzebierać trochę w tych opcjach i warunkach.

MisiekKce

Posty: 11

 
Z chwilówkami to nie mam za bardzo doświadczeń, ale za to kredyty bankowe różnego typu mam prześwietlone porządnie. Po pierwsze dlatego że brałem hipoteczny na mieszkanie, a po drugie że korzystałem też z kredytu firmowego.

namok

Posty: 5

 
Nie mam jakiejś konkretnej ulubionej firmy pozabankowej powiem szczerze. Po prostu patrzę kto ma aktualnie lepsze warunki i tam składam wniosek. Nie ma co się przywiązywać do marek bo oferta jest bardzo dynamiczna i szybko się zmienia.

alidoli

Posty: 14

 
Rok temu brałam pożyczkę na święta i pamiętam że szybko udało się pieniądze załatwić, przelew przyszedł w ciągu godziny albo nawet szybciej.

sthEn

Posty: 4

 
Dobrą opcją są te darmowe pożyczki za 0 zł, tylko też dość ciężko jest na taką ofertę trafić, bo zazwyczaj jest obwarowana dodatkowymi wymaganiami. Jeśli dobrze kojarzę to najczęściej darmowe oferty są przewidziane tylko dla nowych klientów.

Lupusx

Posty: 7