Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Mam stosunkowo słabą historię kredytową, a zależy mi teraz na wzmocnieniu działalności firmy. Czy znacie kogoś, np. pośrednika finansowego, najlepiej z Warszawy, który ma kwalifikacje do pomocy w takim przypadku?

xtigerx

Posty: 14

 
Dzięki firmie Pieniądze Dla Ciebie udało mi się spłacić w niezłych warunkach zaległości w ZUS. Pośrednik podał mi na tacy wiele ofert, polecił kilka ciekawych rozwiązań. Działalność z klasą. Możesz zadzwonić i umówić się na niezobowiązujące spotkanie. Tu masz numer 695 277 769.

Yuri20

Posty: 22

 
Teraz jest dobra pora na kredyt, bo niskie stopy procentowe, oczekiwania banków też wydają się trochę mniejsze.

Gumer45

Posty: 17

 
Tylko od razu niczego nie podpisuj. Daj sobie trochę czasu na analizę sytuacji. Niektórzy doradcy, szczególnie w sieciówkach są bardziej sprzedawcami niż doradcami finansowymi.

Mmatckhew

Posty: 28

 
Naprawdę szybko kredyt inwestycyjny zorganizował mi pośrednik „Pieniądze dla Ciebie”. Moja negatywna historia kredytowa nie stanowiła żadnego problemu. Możesz zadzwonić pod numer 695 277 769 i dowiedzieć się więcej. Według mnie jedna z lepszych ofert, bo od razu ci powiedzą, co jest możliwe, a co nie.

hazi32

Posty: 14

 
Na obecnym rynku nie masz szans samodzielnego pozyskania kredytu. Jak jest doświadczony doradca i dobra analiza finansowa dostaniesz pieniądze, nawet bez wielkich zabezpieczeń. Chodzi moim zdaniem o zaufanie, a nie tylko procedury. Niektóre instytucje finansowe polują na każdego klienta. Teraz zresztą masz do czynienia z rynkiem niskich stóp procentowych, więc warto powalczyć o dobre warunki.

hazi32

Posty: 18

 
Ja unikam pośredników, którzy pracują na zasadzie poleceń. Po pierwszym kontakcie zrozumiesz, czy ktoś chce ci faktycznie pomóc.

Bany07

Posty: 13