Jak wasze finanse domowe?

Jak wasze finanse domowe?

Dzień dobry. Nie wiem gdzie się udać żeby uzyskać informacje o możliwych dla mnie kredytach. Poszukuję takich sprawdzonych opinii o pożyczkach. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

BerciQ89

Posty: 14

 
Hej

Nie rozumiem tych wszystkich szanse. Skoro się pracuje i ma się stały etea to nie ma co się zastanawiać nad zaciągnięciem pożyczki i to jeszcze jak ma dać nam ona spełnienie marzeń.

wimerr98

Posty: 20

 
Cześć. Jestem raczej pesymistką ale życie mnie zmusiło i muszę coś zrobić ze swoimi finansami zanim całkiem polegnę. Czy dla podratowania budżetu domowego należałoby brać pożyczkę? I gdzie i jaką?

Pomocy!!!

Yuri20

Posty: 22

 
Cześć. Na nieszczęście na co dzień zapomina się że jeśli nie ma się kasy to można spokojnie pożyczyć. Dlatego tak wielokrotnie popełniamy błędy na zakupach. Ja się już doświadczeniem nauczyłem że na pewnych sprawach wprost nie można w żaden sposób oszczędzać.

quios

Posty: 21

 
Witam. Dzięki odpowiednio dobranemu kredytowi mam dziś bardzo dobrze prosperującą działalność gospodarczą. Już w życiu nie chciałabym pracować na obcy rachunek i nabijak komuś kasy. Dzięki zaryzykowaniu i wzięciu pożyczki jestem dziś szefem własnej firmy.

Polecam!

miga

Posty: 29

 
Dzień dobry. Chce założyć własną firmę, dość ma pracy na cudzy rachunek. Na nieszczęście po wstępnych kalkulacjach wyszło że na dzień bieżący nie mam tyle oszczędności żeby mi wystarczyło na rozkręcenie biznesu.

Czy ktoś z was korzystał w takiej sytuacji z pożyczki.

Daniel.E

Posty: 22

 
Witam. Dzięki stosownie dobranemu kredytowi mam dzisiaj bardzo dobrze prosperującą działalność gospodarczą. Już w życiu nie chciałabym pracować na obcy rachunek i nabijak komuś kasy. Dzięki zaryzykowaniu i wzięciu pożyczki jestem dzisiaj szefem swojej firmy.

Polecam!

eXtreme23

Posty: 25

 
Dzień dobry. W każdej nawet tej najtrudniejszej sytuacji nie ma co załamywać rąk tylko trzeba zakasać rękawy. Jeżeli problemem jest brak pieniędzy to na dzień aktualny to żaden kłopot jest. Ja w uciążliwej sytuacji weszłam na link http://www.sosfinansowe.pl/forum/35-opinie-o-po%C5%BCyczkach-pozabankowych/ i teraz śpię spokojnie.

Powodzenia wszystkim.

Krzyś23

Posty: 21