Szybka pożyczka

Szybka pożyczka

Hej cześć wszystkim. Co myślicie o chwilówkach za 0 zł? Coś takiego funkcjonuje w ogóle, czy to tylko jakiś chwyt marketingowy? Jeśli braliście kiedykolwiek taką darmową pożyczkę, to gdzie i na jaką kwotę max?

pawel253

Posty: 1

 
Dawno już nie musiałem brać żadnej pożyczki i mam nadzieję, że tak już zostanie. Zawsze jak mam jakiś dług to mam straszne ciśnienie z tyłu głowy, żyję w stresie, ogólnie nie lubię tego stanu.

transerwis

Posty: 3

 
Hej, myślę że w tym roku na wakacje będę się zapożyczał żeby w końcu z rodziną gdziekolwiek wyjechać. Takie rodzinne wczasy to jednak duży koszt i wcale nie mówię o jakiejś zagranicy, wystarczy do Ustki wyjechać żeby zapłacić za wszystko tysiące złotych.

Kitas

Posty: 9

 
Z pożyczkami zawsze jest ten problem, że trzeba je spłacać :)) Hehe a mam wrażenie żę niektórzy o tym zapominają i zapożyczają się na hurra, byle szybciej i byle więcej.

matek562

Posty: 2

 
Nic mi teraz do głowy nie przychodzi co do chwilówek, ale faktem jest że dużo się firm ogłasza ostatnio czy to w telewizji czy to w internecie, czy tak samo na billboardach w necie. Kiedyś tak się chyba nie reklamowali.

edyta123

Posty: 9

 
Warto sobie przejrzeć listę chwilówek na stronie lowcachwilowek.pl, im więcej ofert się sprawdzi tym większa szansa że się dobrze trafi koniec końców. Najgorsze co można zrobić to wziąć pożyczkę pierwszą z brzegu bo np. reklamę mieli fajną...MOim zdaniem jeśli jakąś firmę stać na drogie reklamy w mediach to muszą skądś na to kasę mieć...czyli raczej bym nie liczył, że będą mieli dla klientów niskie stawki...

Wygodniś22

Posty: 7

 
Nie pomogę z tymi pożyczkami, jak ognia się boję jakiś kredytów itp. Nawet jak mieszkanie kupowałem to sobie wcześniej przez 10 lat odkładałem pracując w UK, bo nie chciałem brać hipoteki.

edyta123

Posty: 7

 
Jest jakaś moda na pożyczki teraz, ale z drugiej strony to się też nie zaczęło od wczoraj tylko trwa już od dłuższego czasu, mniej więcej od tego momentu jak zakupy na raty zaczęły być w Polsce na szeroką skalę udostępniane.

bartolini

Posty: 7