Dobry doradca finansowy - Lubin

Dobry doradca finansowy - Lubin

Dzień dobry. Potrzebny mi będzie za jakiś czas kredyt na rozbudowę mojego gabinetu lekarskiego. Wiem, że można dostać takie pieniądze ze wsparciem unijnym. Kto mi tutaj doradził w tym temacie?

gregcie@

Posty: 9

 
Rozglądam się też za kredytem. Chodzi mi pieniądze na rozwój gabinetu stomatologicznego. Jest kilka urządzeń do dokupienia, przydałaby się kamerka do przeglądów itd.

mack

Posty: 16

 
No witaj ;> Jedziemy na jednym wózku bo sam szukam aktualnie takich informacji. Muszę zdobyć pieniądze praktycznie na cito, a z tego co widzę nie będzie to takie łatwe..;/

DiD3K

Posty: 16

 
Chciałabym podpowiedzieć, ale niestety to dla mnie temat dość obcy. Miałam kilka kredytów zaciągniętych w życiu, ale raczej na małe sumy, na krótki okres, żeby się szybko pozbyć zobowiązań.

Abyss

Posty: 15

 
Powiem szczerze, że gdyby nie kredyt to ja bym teraz pewnie zamykał swój gabinet, a nie umawiał kolejne wizyty. Jestem dentystą, więc sprzęt akurat w mojej branży jest dość kosztowny. Kredyt na 200 tyś udało mi się uzyskać dzięki pracy doradców z firmy Kredyty To Tu (www.kredytytotu.pl). Ich polecam bez dwóch zdań. Wygodnie rozbili mi kredyt na 10 lat, a odsetki mogłem sobie wrzucić w koszty prowadzenia działalności. Firma ma certyfikaty, na rynku od 20 lat, więc sprawdzeni.

Klakier

Posty: 19

 
Ja to jestem zdania, że w przypadku kredytów na duże sumy to już nie ma co się zastanawiać, tylko warto skorzystać z porad ekspertów. Nie brakuje na rynku dobrych doradców z doświadczeniem, którzy pracowali wcześniej w bankach itd., a teraz prowadzą swoje firmy.

tajWoj

Posty: 19

 
Mam na głowie leasing i powiem, że chyba udało mi się dość korzystną ofertę wybrać. Szukałem sam, są w necie różne porównywarki ofert, zestawienia, można się tym posiłkować.

Pamooko

Posty: 10

 
Z UE są dobre pieniądze do wyciągnięcia na rozwój firm, tutaj na pewno warto poszukać jak się prowadzi jakiś biznes. Wiem, bo sam dostałem w tamtym roku solidną dotację. Pozdr.

Augustynnn

Posty: 21

 
Zastanawiam się od pewnego czasu sam skąd skombinować pieniądze na nowe maszyny do gospodarstwa. A wydatki są niemałe, bo sam nowy ciągnik to tysiące złotych.;[

zdziniu33

Posty: 32

 
Muszę sam poszukać jakiegoś kredytu konsolidacyjnego...Kolega polecał mi ostatnio jednego speca od finansów. W przyszłym tygodniu jestem u niego umówiony na konsultacje, zobaczymy co mi podsunie za rozwiązania...

Krzychoo

Posty: 26