Gdzie dobrze zjeść w Gdańśku

Gdzie dobrze zjeść w Gdańśku

Cześć, gdzie w Gdańsku zamawiacie catering na imprezy rodzinne w plenerze? Bardzo mi zależy na nawiązaniu stałej współpracy, najlepiej z doświadczoną restauracją. Cena w sumie nie gra roli. Chodzi o fajne pozycje w menu, coś smacznego :) Dajcie znać :)

mew soncz7777

Posty: 6

 
Pamiętaj, że w takich miastach jak Gdańsk konkurencja jest wśród restauracji dość duża i nie warto wierzyć wszystkim komentarzom. Najlepiej wyjść samemu i sprawdzić lokal w godzinach szczytu. Wtedy widzisz, ile osób siedzi. Z reguły im więcej, tym lepiej dla jakości.

wisła1905

Posty: 8

 
Restauracja to przede wszystkim wnętrze, menu, obsługa. Reszta to elementy w sumie marginalne. Dobrze, jeżeli masz też długie godziny otwarcia i rozdzielone strefy, np. ogólna i prywatna. Lubię sobie posiedzieć na kanapach, a niekoniecznie na topornych krzesłach.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Korzystam raz w miesiącu (najczęściej) z sali w www.panoramarestauracja.pl do organizacji zamkniętych konferencji sprzedażowych. Lokal udostępnia salę w klimacie Starówki, co moim zdaniem odbija się na zainteresowaniu gości. 70 zł za godzinę. Lepszej oferty w centrum Gdańska nie widziałem. Na życzenie serwis kawowy, ale robię tak, że wcześniej pytam, kto jest zainteresowany dodatkowym wyżywieniem i wtedy indywidualnie można już ustalić. W restauracji jest widok na panoramę miasta. Wyraźnie podnosi się prestiż wydarzenia.

johncena67

Posty: 16

 
Teraz moim zdaniem restauracje powinny wrócić do klasyki. Opinie od klientów to jednak cenna rzecz i trzeba się pilnować z obsługą, czy wprowadzaniem nowości.

demonn

Posty: 10

 
Im więcej potraw z naturalnych składników, tym lepiej. U mnie o jakości restauracji świadczy zawsze uśmiech obsługi i rozbudowana oferta, np. catering, organizacja przyjęć okolicznościowych, wynajem sal bankietowych. Wtedy widzisz, że restauracja się jednak rozwija.

Black_Riot

Posty: 4

 
Tylko autorska kuchnia moim zdaniem się liczy. Półprodukty w restauracjach i mrożonki stopniowo odchodzą w zapomnienie. Możesz też poprosić, aby obsługa wysłała ci najciekawsze pozycje w menu na maila, np. z krótkim opisem. Kilka razy w ten sposób znalazłem ciekawe lokale. Pozdrawiam.

andrew66

Posty: 13

 
W branży panuje taka zasada, że dobra restauracja pachnie po prostu jedzeniem. Poza tym od razu zobacz, czy karta nie jest przesadzona. Według moich doświadczeń nadmierny tłok w karcie oznacza najczęściej marną jakość.

Klakier

Posty: 9

 
Najlepszy widok w Gdańsku z restauracji jest zdecydowanie w Panoramie. Wieczorem świetny klimat na randkę. Jak dla mnie chyba najlepszy lokal dla par w Gdańsku. Można posiedzieć dłużej, dość tanio zjeść. Zajadam się u nich pierogami, szczególnie z łososiem. Inne ryby też niezłe w menu. Inaczej być nie może w Gdańsku :) Jeżeli chodzi o alkohole to drinki, bo widać, że ze sztuką barmańską robione, a nie na odwal :) W sumie z restauracji wszędzie blisko. Biurowiec Zieleniak, jeżeli interesuje cię konkretna lokalizacja.

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Zawsze przy wyborze restauracji kieruję się opiniami z TripAdvisor, ewentualnie opiniami z Google. Rzadko zdarzają się pomyłki.

Emilios45

Posty: 11