Sklep ekologiczny w Krakowie???

Sklep ekologiczny w Krakowie???

Witam.

Szukam właściciela sprawdzonego sklepu ze zdrową żywnością w Krakowie, który mógłby dostarczać mi spore ilości takich produktów do hotelu.

Jakieś propozycje?

czesławwww23

Posty: 6

 
Moim zdaniem mitem jest, iż trudno jest znaleźć ekologiczne warzywa w Krakowie. Wydaje mi się, że każdy, komu nie brakuje zaangażowania, powinien poradzić sobie z tym zadaniem w mgnieniu oka.

Wystarczy popytać znajomych, a także być może w sklepie ekologicznym, który nie oferuje warzyw.

Smutnyjoe

Posty: 35

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest tak samo jak w wielu innych miastach. Wystarczy jedynie włożyć odrobinę wysiłku, aby ją znaleźć. Istnieją odpowiednie sklepy i stoiska, choć zdrowe produkty możemy znaleźć także na targowisku, gdzie kupujemy warzywa i owoce.

1Alex149

Posty: 46

 
Trudno mi wypowiedzieć się, ile można wydawać miesięcznie na jedzenie ekologiczne w Krakowie.

Przyznam szczerze, iż na co dzień nie zastanawiałem się nad tym, ile wydaję na zdrowe jedzenie, albowiem uznaję je za potrzebny wydatek, którego nie jestem w stanie w żaden sposób uniknąć.

donbagino

Posty: 15

 
Owoce ekologiczne za każdym razem zamawiam tutaj: http://www.paczkajakuba.pl.

Nie mam zastrzeżeń, albowiem oferują darmową dostawę, gdy zamówię produkty powyżej 100 zł, którą są w stanie zrealizować na terenie Krakowa, Zabierzowa, Zielonek, Mogilan oraz Wieliczki. Z ich oferty korzystam także ja, jak i moi znajomi :)

Sebo

Posty: 13

 
Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o jedzenie ekologiczne w Krakowie. Najpierw wydawało mi się, że uda mi się samemu dostrzec do dostawców, ale później znalazłem firmę, która posiada w ofercie warzywa oraz owoce od sprawdzonych dostawców.

To mniej zachodu :)

szulmar

Posty: 22

 
Wielokrotnie interesowałem się tym, gdzie mogę otrzymać warzywa ekologiczne w Krakowie. Ostatecznie strzałem w dziesiątkę okazały się odwiedziny lokalnego targowiska, na którym trafiłem na sprawdzonego sprzedawcę, który miał faktycznie ogromny ruch. Możecie postąpić podobnie :)

MShR

Posty: 20

 
Nie wiem czemu, ktokolwiek z Was narzeka na dostępność produktów ekologicznych w Krakowie. Osobiście odnalazłem kilkadziesiąt sklepów z taką żywnością, kilka targowisk z warzywami oraz owocami, a także różne stoiska w większych sklepach, jakie raczej nie zdają egzaminu, bowiem wybór w takich punktach jest mocno ograniczony.

Bany07

Posty: 24