góralskie wesela zakopane

góralskie wesela zakopane

Jak robić wesele to tylko w górach;) Klamka zapadła, kościół już w Zakopanem sobie znaleźliśmy i udało się z księdzem uzgodnić termin na wiosnę ;) Teraz jeszcze trzeba znaleźć lokal na wesele, najlepiej z noclegiem choć dla części gości. Organizowaliście może wesele w Zakopcu i znacie sprawdzone miejsca?

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Z tego co widzę to podobnie jak w zeszłym roku, tak też teraz pakiety na pobyt Wigilijny sprzedaje karczma Suchajsko (www.siuchajsko.pl). Myśmy byli z rodzinką w zeszłym roku i było bardzo fajnie. Jeśli spędzać gdzieś święta to tylko w górach. Dzieci miały tyle radochy, że hej! A jeszcze akurat mieliśmy trochę śniegu to już w ogóle. Było bajecznie. A obsługa, jedzenie, pokoje, wszystko jest tutaj na najwyższym poziomie. Miło i rodzinnie. ;)

Art3q

Posty: 12

 
Ciekaw jestem czy jak bym chciał na przykład wesele w Zakopanem zrobić to jakie tam mają stawki, czy są dużo wyższe niż w innych miastach, które nie są kurortami, czy trzeba się raczej nastawić na wygórowane stawki?

eXtreme23

Posty: 24

 
W Zakopanem to już lata nie byłem...ostatni raz chyba 10 lat temu na zielonej szkole w gimnazjum ;P także prehistoria.. ;P Pamiętam tylko tyle, że na Krupówkach było tyle ludzi, że przejść nie szło ;P takie wspomnienia ;)

dersert

Posty: 18

 
W Zakopanem takich fajnych pakietów sylwestrowych, świątecznych czy weselnych nie brakuje. Pytanie tylko – czy będą mieli wolne terminy, bo w takich kurortach to wszelkie miejscówki schodzą jak świeże bułeczki. Wiem coś o tym, bo właśnie szukałem oferty wigililijnej i lipa.

TeS

Posty: 18

 
Wiem, że moja koleżanka robiła ostatnio wesele w Zakopcu (dowiedziałam się z facebooka) ;PP Spróbuję ją podpytać gdzie tę imprezę robiła i jak tam ją wyszło to cenowo. Popiszę później co się udało dowiedzieć.

Justynka45

Posty: 34

 
Coś podpowiedzieć tutaj to by mogła moja kuzynka, bo ona wiem to lubi na święta różnego typu w góry sobie pojechać z mężem. Wiem, że ostatnio na wielkanoc to byli w Zakopanem, albo Milówce..gdzieś tam.

12_0987

Posty: 18

 
Kiedyś byłem na takim góralskim weselu i naprawdę zabawa była ostra ;D Wióry leciały. Kapela grała do samego rana i wcale nie chcieli przestać! Oni zabawę mają chyba we krwi.

@_yyy111

Posty: 23

 
Sam szukam takiej dobrej miejscówki, także...:) Sprawdzałem już dziesiątki wątków na ten temat na różnych forach, ale brakuje sensownych opinii...Wszystko mam wrażenie, jakby pisane na zlecenie;/

Nikotymmm

Posty: 9