Domowe obiady, gdzie ?

Domowe obiady, gdzie ?

Gdzie zamawiacie domowe obiady na telefon? Gdzie można zjeść szybko smacznie we Wrocławiu?

humer56

Posty: 4

 
Niezmiernie porządne jedzenie, przekonałam się już, iż u nich naprawdę należałoby zamawiać obiady domowe na telefon. Jak w domu, olbrzymie porcje, można konkretnie się najeść.

Oct714

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że takie obiadki w cenie około 10 zł z wypasioną ilością są jak znalazł. Na razie nie mam dzieci, więc bywa tak, że zamawiamy sobie z mężem takie obiady domowe na telefon i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Jest naprawdę smacznie i rzeczywiście w smaku domowo :)

Acclaim

Posty: 17

 
Pracuję w firmie budowlanej i mamy właśnie od nich taki catering., Każdemu smakuje. To domowe obiady i menu jest naprawdę smaczne. Polecam sobie coś zamówić od nich i samemu się przekonać, iż idealne.

iDoRy

Posty: 22

 
Bardzo polecam to miejsce we wrocławiu, tu korzystam z domowych obiadów na dowóz odkąd zaczęłam w tym mieście studiować. Nigdy się nie zawiodłam, lubię różną kuchnię, a tu jest duży wybór. Cenowo też mi pasuje, nie jest drogo jak na mój skromny budżet.

cough76

Posty: 17

 
Kilka razy zamawiałam domowe obiady stąd http://bardomowy.com. Bez dwóch zdań można się najeść, jest smacznie i zdrowo, żadna chemia, jak w domciu ugotowane i cieplutkie podane. Polecam, warto spróbować.

matek562

Posty: 7

 
Ciekawe ile płaci się za dowóz takich domowych obiadów na telefon :) Może koszt się po prostu nie opłaca. Słyszałam, że w wielu przypadkach dojeżdżają zimne posiłki, no lecz to niewątpliwie zależy od firmy. Nigdy nie próbowałam takiego jedzonka, może kiedyś będę już tak zdesperowana w pracy, że zadzwonimy z koleżankami, zwłaszcza jak trzeba będzie dłużej zostać :)

cicusss

Posty: 16

 
Często zamawiam domowe obiady na telefon, albowiem z gotowaniem u mnie nie jest dobrze. Gdybym pasł się pizzą itp. żarciem pewnie źle bym teraz wyglądał. Lecz takie domowe obiady to całkiem fajna sprawa, z reguły nie mam żadnych zastrzeżeń, lecz nie mam ulubionego miejsca, w jakim się stołuję. Jak dla mnie wszędzie jest smacznie.

Abyss

Posty: 15