BUrgery w warszawie

BUrgery w warszawie

Hej, witam! Szukam namiaru na dobry fast food w Wawce. Tylko od razu mówię, nie interesują mnie sieciówki typu Mc Donalds, gdzie burgery są tak małe, że się można z nimi rozprawić w dwóch kęsach! Gdzie się stołujecie?

bartek33

Posty: 5

 
Jak byłem dzieckiem to robili na mieście mega hamburgery, ale tego lokalu już dawno nie ma. Teraz dużo firm poszło w słabą jakość, dają mizerne, małe porcje a kasują jak za złoto. Tak się klientów nie przyciągnie.

Buła

Posty: 6

 
A można się w ogóle takim jednym burgerem najeść? Jak jestem w Macu to potrafię kilka wciągnąć i po kilku chwilach znowu czuję głód. Z tym, że oni to rzeczywiście bardzo ubogie te hamburgery robią.

Cyc23

Posty: 16

 
Kiedyś to się nawet zastanawiałem nad otworzeniem swojego lokalu z burgerami, ale stwierdziłem, że sobie z konkurencją nie poradzę. Ludzie chyba jednak wolą zjeść jakiegoś kebaba, zapiekankę, niż burgera z prawdziwego zdarzenia.

Black_Riot

Posty: 12

 
Smaczne burgery robią w Bart's Burger Bar przy ul. Grójeckiej w Wawie. Często się tam stołuję ze znajomymi. Dobrze prowadzony, spory lokal, także można się swobodnie pomieścić nawet większą grupą. Burger robiony na miejscu, ze sporym kawałkiem wołowiny, a nie cienkim plasterkiem jak to bywa w innych knajpach tego typu. Lokal ma swój profil na Facebooku –www.facebook.com/bartsburger.

jarossek6

Posty: 11

 
Poza sieciówkami to nie za bardzo kojarzę miejsca gdzie można prawdziwego burgera zjeść. Raczej jak coś chcę zjeść na mieście to wybieram pizzerię. Jest kilka dobrych w mieście.

Lupusx

Posty: 6

 
Ja to jestem wege, więc mi burgery nie za bardzo podchodzą ;P Dobrze, że akurat w sektorze zdrowej żywności i wegetariańskich knajp się teraz dobrze dzieje. Jeszcze parę lat temu to w ogóle tacy ludzie jak ja nie mieli gdzie zjeść na mieście. Teraz jest dużo lepiej.

wisła1905

Posty: 7

 
Wiem, że gdzieś koło dworca centralnego dają dobre burgery w zestawach z frytami, ale sobie lokalizacji szczegółowej nie przypomnę. Muszę zagadać z kumplem, bo to on o nich wspominał.

Worms

Posty: 12

 
A ktoś może wie gdzie można zestaw z burgerem z dowozem zamówić? Bo czasami to mnie mocna ochota na takie jedzonko nachodzi w domu i nie za bardzo jest skąd zamówić...

krzysioo0

Posty: 6

 
Coś mi znajomy opowiadał o dobrym barze z burgerami, ale nie pamiętam dokładnie jak oni się nazywają. W każdym razie lokal jest poza centrum i generalnie na drugim końcu miasta, więc jakoś mi się nie zbiera żeby się tam wybrać.

edyta123

Posty: 11