Fontanna czekoladowa, kogo polecicie

Fontanna czekoladowa, kogo polecicie

Witam. Czy jesteście może zorientowani, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Krakowie? Nie mam kompletnie pomysłu, jaki to koszt.

Sebo

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Wiele osób na tym forum pyta, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Krakowie. Sam przekonałem się, że to spory wydatek, natomiast bez wątpienia wart swojej ceny. Za czekoladową fontannę zapłaciłem blisko 1000 złotych, natomiast w cenę wliczała się fontanna o wysokości prawie metra, jaka starczyła na porcje dla blisko 200 gości :) Nie uważam, że to drogo.

visca

Posty: 23

 
Witam serdecznie. Dopiero Wasze opinie znalezione na tym forum utwierdziły mnie w przekonaniu, że czekoladowa fontanna w Krakowie potrafi być tania, a jednocześnie oferować wysokiej jakości czekoladę. Na mojej imprezie dla 150 osób wystarczyła fontanna za 600 złotych.

repta32

Posty: 19

 
Witam.

Na 18-nastkę mojej córki zamówiona została fontanna alkoholowa, która zrobiła prawdziwą furorę. Nie mam wątpliwości, że gdy będę organizował urodziny dla mojej młodszej córki to ponowię zamówienie. Wydaje mi się, że to najprostszy sposób, żeby uatrakcyjnić ją i sprawić, aby została zapamiętana na dłużej przez gości.

EpIon7

Posty: 23

 
Cześć.

W ofertach większości firm, które proponują czekoladową fontannę można wyróżnić inne rozmiary fontanny czekoladowej. Osobiście miałem wybór między fontannami za 500-1000 pln. Wybrałem tą tańszą, która i tak starczyła na 200 gości, więc nie musicie płacić dużo.

Klakier

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Mnóstwo słyszałem na temat czekoladowej fontanny, ale dopiero Wasze wypowiedzi na tym forum przekonały mnie, iż to będzie wyborny pomysł w wypadku imprez okolicznościowych. Aktualnie jestem na etapie szukania firmy, która wykona dla mnie idealną fontannę z czekolady :)

piXel23

Posty: 18

 
Hej. Moi rodzice organizowali moje ślub odpowiednio sami, albowiem ja cały czas pracowałem. Byłem na maksa zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że będzie na nim fontanna alkoholowa. Odszukali oni ciekawą ofertę tutaj: http://www.czekoladowafontanna.com i prędko zdecydowali, aby zamówić :)

gdzies23

Posty: 23

 
Hejka. Szczerze będąc w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy miałem do czynienia z fontanną czekoladową, która prezentowała się znakomicie, ale również tak samo smakowała. Nie mam wątpliwości, że wkrótce w Polsce także będzie można ją zamówić.

Elumino56

Posty: 18

 
Witam. Czekoladowa fontanna w Krakowie może być oferowana w bardzo zróżnicowanej wysokości, o czym sam się przekonałem. Zapłaciłem tyle samo co kolega, a moja fontanna była po prostu niższa i miała mniejszą pojemność.

Warto zwrócić na to uwagę podczas zamówienia.

AdiXer92

Posty: 23