restauracje Kraków

restauracje Kraków

Witajcie, dość często siedzę ze znajomymi na Kazimierzu i oczywiście po piwku warto coś zjeść, jakie miejsca polecacie?

beata77

Posty: 8

 
W sierpniu byłem na wakacjach w Krakowie. Po imprezie zawsze ze znajomymi zaglądaliśmy do Grill Baru Ha Ha na Placu Nowym 3. Pochodzę ze stolicy, ale tak dobrych zapiekanej z pieca jeszcze nie jadłem. Spory wybór kanapek na gorąco, mięsa dużo w kebabach. Przez 3 tygodnie urlopu jadłem tam ponad 10 razy. Jeszcze pikantne skrzydełka o nich polecam, super jakość :) Dało się zaoszczędzić na pobycie.

Iwona3

Posty: 19

 
Smaczne jedzenie mają np. w HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – kilka dni temu jadłem tam tradycyjny żurek i pieczone udko z Kaczki – jest po prostu świetne – a kaczkę dobrze przyrządzić to spora sztuka.

czesławek

Posty: 4

 
Na Placu Nowym 3 na Kazimierzu jest HaHa Bar & Grill - > Mają nawet swoją stronę na FB → www.facebook.com/HaHaGrillBarKrakow/a> . Wysoko oceniane miejsce, dlatego ci przekazuję namiary.

Wraczki333

Posty: 7

 
Zobacz sobie na HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – zarąbiste jedzenie w niskiej cenie.

mirekp2005

Posty: 7

 
Najlepiej przy wyborze restauracji zwracać uwagę na menu. Moim zdaniem skromne, ale dopracowane menu jest najlepsze od tego bardziej rozbudowanego, gdzie właściwie nie wiesz, co wybrać. Im więcej pozycji w menu, tym prawdopodobnie jakość w pewnym momencie się obniża.

labuh

Posty: 10

 
HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – zobacz tam – bardzo miła obsługa i dobre jedzenie – jak ktoś lubi pikantne to będzie to miejsce jak znalazł – spróbujcie sobie pikantne skrzydełka – są naprawdę dobre.

Miki

Posty: 7

 
Przy odwiedzinach każdej restauracji zawsze zwracam uwagę na czystość i obsługę, czy dostrzega każdego klienta. No i oczywiście masz prawo zapytać, jakiego pochodzenia są produkty.

daria34

Posty: 10

 
Pamiętaj, że nie każda dobra restauracja ma stronę internetową. Szukałbym również restauracji wyspecjalizowanych w tworzeniu lokalnych potraw. Tutaj wskazuję, chociażby na maczankę po krakowsku. Świetne danie i warto zjeść na wakacjach.

Dresik

Posty: 16

 
Już na wejściu do restauracji powiedz, że jesteś z polecenia. Wtedy masz praktycznie zagwarantowaną lepszą jakość. Wykorzystaj to.

allegrowicz65

Posty: 8