Tania pizzeria Ostrowiec, gdzie zamówić?

Tania pizzeria Ostrowiec, gdzie zamówić?

Gdzie najczęściej jadacie pizzę w Ostrowcu. Piszcie, chętnie skosztuję i skorzystam z najlepszych okazji.

seweryn

Posty: 4

 
W takim układzie mam nadzieję, że dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Kruk

Posty: 7

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat dobrej pizzy w Ostrowcu. Nie bardzo też gustuję w takim repertuarze:) Ale od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

LiOx

Posty: 21

 
Marzy wam się dobra pizza? U nas w Ostrowcu macie tę możliwość zagwarantowaną. Kochani w tym mobilnym lokalu można naprawdę zjeść smacznie i to wcale nie drogo. Niedawno miałam akurat okazję tam się gościć ze znajomymi i odniosłam ekstra wrażenie, dlatego wszystkim gorąco polecam. Nie ma co szukać dalej, uderzajcie tam gdzie ja. Pozdrawiam.

Serwis23

Posty: 20

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

dof77

Posty: 17

 
Nie mam jakoś zdania na temat pizzy i lokali w Ostrowcu. Nie jestem częstym bywalcem knajpek, jak coś to zamawiam jedzenie do domu. Sprawdzę tę pizzerię, skoro ma takie dobre opinie i mówicie, że należałoby.

micko

Posty: 24

 
Bardzo spodobała mi się ostatnio tania pizzeria w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Ceny nie powalają na kolana, w lokalu jest miła atmosfera. A jeśli chodzi o dostawę to jest szybko i zawsze ok.

Pikusiński

Posty: 29

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat porządnej pizzy w Ostrowcu. Nie bardzo też gustuję w takim repertuarze:) Niemniej jednak od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała sięgnąć z mobilnej oferty do domu?

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do własnej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

piehoot

Posty: 15

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, że to całkiem dobry lokal.

Virgo

Posty: 13