wybieram się do Ełku, polećcie dobre miejsca z pizzą

wybieram się do Ełku, polećcie dobre miejsca z pizzą

Zamawia ktoś może jedzenie z dowozem w Ełku? Jakie lokale polecacie? Gdzie jest dobra i szybka obsługa i to ich jedzenie faktycznie się nadaje do jedzenia? ;>

Jasio234

Posty: 12

 
Lubię od czasu do czasu wyskoczyć ze znajomymi na Kilińskiego do pizzerii Mamma Mia. Dobre rzeczy robią, a też można zaoszczędzić. Mała pizza jest w sam raz idealna dla 1 osoby, żeby się najeść, ale żeby się nie przejeść. Dobre składniki kładą, świeże i jest ich całkiem sporo, zwłaszcza szynki nie żałują ;) Ceny i menu mają podane na swojej stronce www.mamma-mia.elk.pl. Można też zamawiać online i z tego co pamiętam dowożą gratis na terenie miasta.

Max Pejnn

Posty: 24

 
W Ełku to nie wiem, ale pod miastem jest bardzo fajna knajpka, gdzie podają super rzeczy z kuchni tradycyjnej Mazurskiej. Jak ktoś lubi regionalizmy to fajna sprawa.

Nikuś23

Posty: 9

 
Ja to nie wiem za bardzo, rzadko w ogóle jem na mieście, czy zamawiam na wynos. Od obiadów to mam żonę, także problem z głowy ;) A moja żona gotuje lepiej, niż najlepsza restauracja świata.

Pelo_er

Posty: 34

 
Mnie to nie było w Ełku od lat, także z tego co widzę dużo się pozmieniało, jest sporo nowych restauracji, kiedyś był zdecydowanie mniejszy wybór i człowiek wiedział gdzie pójść, żeby dobrze zjeść.

Laleczk23

Posty: 13

 
Gdzieś widziałem ogłoszenia, że jakaś pizzeria robi 60 centymetrowe placki...to już jest chyba jedzenie dla co najmniej 3 osób, ktoś zamawiał coś tak ogromnego?

DiD3K

Posty: 16