pizza w Bydgoszczy, polecicie ?

pizza w Bydgoszczy, polecicie ?

Mam nadzieję, że pomożecie mi tutaj wybrać najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Chodzi o lokal, gdzie serwują naprawdę smacznie i nie da się doczepić do spodu. Ma być zarazem mięciutki i chrupiący. Czekam.

dziubbek56

Posty: 1

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

demonn

Posty: 10

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, iż to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, którą jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

edyta123

Posty: 7

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najniezwyklej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

Astarotaa

Posty: 33

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają niezmiernie ciekawe menu również inne potrawy oprócz pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Wiele moich znajomych ma porządne zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

donbagino

Posty: 15

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie pozyskam, nie będę szlochać, iż od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, jaką polecacie, bowiem robią tam smaczne pizze.

1eustachy4

Posty: 8

 
Mało jest pizzerii w Bydgoszczy, które działają długo, czyli po północy. Jakoś nigdy tak późno nie zamawiałam jedzenia do domu, niemniej jednak zawsze może być konieczność :) W ramach tego pierwszego razu, czyli maksymalnego głodu późno w nocy też chętnie się dowiem, gdzie można zamówić jedzonko do domu, a przede wszystkim pyszną pizzę.

czeski

Posty: 12

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Normalnie nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, niemniej jednak jak już coś, to na pewno do znanych i porządnych miejsc. Przeważnie zamawiam pizzę do domu. Mam własne zaufany lokal w Bydgoszczy.

Michałek

Posty: 4