Dobra kuchnia azjatycka Warszawa

Dobra kuchnia azjatycka Warszawa

Rozglądam się za daniami z kuchni azjatyckiej - niby sporo jest knajp w Warszawie, ale mam teraz mętlik w głowie. Niech będzie smacznie, a do tego niech to będzie Stare Miasto. To tyle, pozdrawiam.

olgierd33

Posty: 9

 
Trochę ta nazwa - Irish Pub, nie wygląda zachęcająco, ale skoro serwują tam smażony makaron czy zupę tajską, no to wychodziłoby na to, że jednak faktycznie są bardzo uniwersalni i nie będzie wtopy.

DiD3K

Posty: 15

 
Przyłączam się do prośby założyciela tematu. Niedługo zabieram dziewczynę na miasto i nie bardzo wiem, gdzie moglibyśmy zjeść powiedzmy smażony makaron z kurczakiem, a do tego wietnamską zupę.

Art3q

Posty: 10

 
Lepiej idź na schaboszczaka albo pizzę, nie ma sensu szukać azjatyckiego żarcia w Polsce, bo w 8 na 10 przypadków będziesz zawiedziony. To tylko moja opinia, mam do niej całkowite prawo, to chyba jasne.

namok

Posty: 16

 
A ja nie przepadam za azjatycką kuchnią, wolę polskie czy włoskie specjały. Niby tyle się mówi, że azjatycka kuchnia taka smaczna, a co do czego przyjdzie, to pewnie walą glutaminianu sodu.

Acclaim

Posty: 12

 
Zazwyczaj nie hejtuję w internecie, ale powiem tak - w Warszawie nie znajdziesz dobrej azjatyckiej knajpy, możesz o tym zapomnieć. To co jest w Polsce, to ciężko nazwać kuchnią azjatycką.

GIZIU

Posty: 12

 
Czyli szukasz czegoś azjatyckiego w Warszawie... Polecam w takim razie Irish Pub na ulicy Miodowa 3, bo można w nim napić się wieczorem piwa, a w porze obiadowej zjeść smaczny obiad ze znajomymi czy lunch na szybko.

bruklin187

Posty: 5

 
Też się zastanawiam gdzie można zjeść coś smacznego i azjatyckiego w Warszawie. Będę monitorował ten wątek, bo głodny się robię, a nie chciałbym iść do pierwszej z brzegu knajpy.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
No dokładnie - gdzie można wszamać coś wietnamskiego w Warszawie? Przyłączam się do twojego pytania, kompletnie nie mam pojęcia, chociaż w Wawie mieszkam już dobrych kilka lat.

codePerformance

Posty: 11

 
Jestem w Wawie od urodzenia, a tak naprawdę nie wiem gdzie można zjeść coś azjatyckiego i smacznego. To mówicie, żeby iść na Miodową, to tego Irlandzkiego Pubu? W sumie można spróbować...

nevya22

Posty: 23