Dobra restauracja w Tarnowie

Dobra restauracja w Tarnowie

Hej, witam. Restauracja na starym mieście w Tarnowie z dobrym jedzeniem – jaka? Przyjeżdżają do nas dawno nie widziani krewni za jakiś czas i chciałbym z żoną ich zabrać w jakieś sympatyczne miejsce na obiad. Z góry dzięki za podpowiedzi!

tigra32

Posty: 3

 
Nie za bardzo się orientuję co do takich miejsc. To znaczy jest kilka restauracji które jakoś tam kojarzę, ale w większości nawet nie byłem także nie wiem jak tam wygląda obsługa, czy menu nawet.

Rrealg

Posty: 27

 
Brakuje mi na pewno dobrej pizzerii w Tarnowie. W Kraku gdzie studiowałem to można było przebierać w prawdziwej włoskiej pizzy, a w Tarnowie to częściej się zdarza jedzenie bardziej zrobione na polską modłę.

DiD3K

Posty: 16

 
Na pl. Kazimierza Wielkiego jest bardzo sympatyczna restauracja Pasaż Tertila. Warto do nich podejść. Mimo że wnętrza wyglądają bardzo elegancko to ceny są dość przystępne. Można spokojnie danie główne wziąć za mniej niż 20 zł, także za normalne pieniądze jest szansa się u nich najeść.

Nowa

Posty: 9

 
Trochę mi brakuje w restauracjach dobrych zup. Zazwyczaj jak się przegląda kartę to trochę te zupy są potraktowane po macoszemu. Jeśli są to jest ich bardzo mało. Szkoda, bo to w sumie takie typowo polskie danie, z bardzo długą tradycją i też po prostu zdrowe.

Trener

Posty: 5

 
Na miasto na obiad to raczej nie chodzę, jeśli już nam się w domu nie chce robić to zamawiamy z dowozem, a wtedy to najczęściej pizza wchodzi w grę, ewentualnie jakiś kebab..chociaż kebaby to są aktualnie trochę passe..

taxi22

Posty: 28

 
Najbezpieczniejszą opcją jest dla mnie zawsze pójście na pizzę. Zwłaszcza jak jestem w obcym mieście i totalnie nie wiem gdzie warto coś zjeść to szukam pizzerii i ogólnie raczej udaje się dobrze trafić.

Wojciech24

Posty: 19

 
Ja to raczej chodzę do sieciówek, jakoś mam do takich knajp największe zaufanie. To jest fajne w sieciówkach że nieważne w jakim mieście na świecie jesteś to jedzenie smakuje mniej więcej tak samo, zostajesz mniej więcej tak samo obsłużony itp.

Yuri20

Posty: 18

 
Jeśli już jestem w Tarnowie, a ostatnio zdarza się to wyjątkowo rzadko to na obiad idę na plac Kazimierza Wielkiego do restauracji Pasaż Tertila. Pyszne zupy, smaczne ryby, ale najbardziej lubię u nich chyba pierogi. Mają coś takiego jak pierogi z kaczką – palce lizać! Obsługa jest życzliwa, ilekroć u nich byłam to nigdy mi nie kazali specjalnie długo czekać na jedzenie. Dokładny namiar do lokalu jest na ich stronie pasaz-tarnow.pl.

kevin888

Posty: 38

 
Trudno tak na odległość doradzać, każdy ma swój smak i tak dalej. Ja najbardziej lubię pikantne rzeczy, także dla mnie optymalna jest kuchnia turecka czy meksykańska. A z kolei moja dziewczyna ma zupełnie odwrotnie..

mniszek_01

Posty: 6