jakie biuro nieruchomości w krakowie

jakie biuro nieruchomości w krakowie

Cześć, samodzielnie wystawiałem działkę odziedziczoną do sprzedaży, ale zupełnie mi temat nie idzie. Czy znacie biuro nieruchomości z Krakowa, które jest w stanie mi podpowiedzieć kilka rzeczy lub ogólnie przejąć na siebie całe obowiązki sprzedażowe z dużą szansą sukcesu?

witek789

Posty: 7

 
Obecnie ludzie, którzy sprzedają i kupują nieruchomości nigdzie nie ruszają się bez pośrednika, pomimo nieco wyższych cen współpracy. Jak nie masz zaplecza specjalisty to łatwo możesz narazić się na duże problemy formalne. Moim zdaniem lepiej nie ryzykować przy tak ważnych transakcjach.

Gucio

Posty: 14

 
Współpraca z pośrednikiem się opłaca, bo wykryją zalegających lokatorów, przeanalizują dokładnie stan prawny, zabezpieczą cię dobrymi umowami. Samodzielnie bym nie ryzykował absolutnie. Najgorzej to jest kupić mieszkanie z obciążoną hipoteką. Już wolę zapłacić pośrednikowi i mieć spokój.

Fifeczek2

Posty: 17

 
Oceniaj, czy pośrednik posiada ubezpieczenie, licencję, jakie ma doświadczenie, ile transakcji mniej więcej wykonuje w ciągu roku, czy działa tylko na rynku lokalnym, a może ogólnokrajowym. Tak naprawdę to nie zawsze jest taniej bez pośrednika. Żyłem w dużym stresie, kiedy chciałem samodzielnie wprowadzić dom na rynek. To nie ma sensu przy takim nasyceniu. A oszustów nie brakuje.

Sewerynus

Posty: 5

 
Sprawdź, czy pośrednik posiada ubezpieczenie OC. To zazwyczaj wymóg w tej branży. W razie czego praktycznie niczym nie ryzykujesz przy współpracy. Poza tym pośrednik ma praktycznie natychmiastowy wgląd do rejestrów prawnych dotyczących stanu nieruchomości, więc od razu wiesz, na czym stoisz.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Duża baza nieruchomości, jeżeli chodzi o pośrednictwo jest na stronie gnk.pl. Według mnie biuro nieruchomości, które w niezwykle precyzyjny sposób charakteryzuje każdy lokal. Jako nabywca nie miałem absolutnie żadnych wątpliwości, co do stanu technicznego i prawnego nieruchomości. Na prezentację można się nawet umówić w sobotę, kiedy inne biura nieruchomości po prostu odmawiają. To jest jednak klasa i dopasowanie do potrzeb klienta.

Black_Riot

Posty: 5

 
Bierz obowiązkowo biuro pośrednictwa nieruchomości, które posiada potwierdzone doświadczenie w negocjacjach. Wtedy możesz mocno zaoszczędzić. Mi się udało zamortyzować koszty prowizji i jeszcze na plus wyszedłem. Negatywne opinie o pośrednikach to moim zdaniem mit. Ktoś dobry na tym rynku realnie oszczędza pieniądze.

Michałek

Posty: 17

 
Dobra praktyka to ustalanie stałej stawki współpracy z pośrednikiem i większe wynagrodzenie za pozytywne wyniki. Tak właśnie działałem i udało się bardzo szybko sprzedać stosunkowo zaniedbane mieszkanie.

cowMuk90

Posty: 18

 
Licencja, ubezpieczenie, siedziba, zespół złożony z kilku osób, potwierdzone doświadczenie to według mnie najważniejsze cechy, jeżeli analizujesz pośredników na rynku nieruchomości.

namok

Posty: 9